Yapay kızlık zarı nedir? Nasıl kullanılır? Kullanıcı yorumları

Yapay kızlık zarı, vajina deliği içerisine yerleştirilen kimyasal ve yapay bir kan dokusudur. Bu doku vajina içerisine yerleştirildikten bir süre sonra kendiliğinden yok olur. Bu süreç boyunca girilen cinsel ilişkilerde vajinadan birkaç damla akıntı şeklinde kan gelmesi gözlemlenir.Akan bu kan tabi ki sahte kandır ancak partneriniz için her şey gerçek görünür. Çünkü filmi en ön koltuktan izliyor olacaktır.Kızlık zarı dikimi gibi ameliyatların pahalılığı ve kesin olmayan sonuçlar vermesi özellikle genç kadın kitlesini yapay kızlık zarı kullanımına yönlendirmiştir. Genellikle Türkiye’nin 4 büyük şehri, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana bölgelerinden talep gören yapay kızlık zarı nasıl kullanılır?

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır?

Çoğu düşüncenin aksine yapay kızlık zarını kullanmak oldukça basittir. Herhangi birisi bu ürünü tek başına vajinasına uygulayabilir. Serçe parmağa koyulan bu kanlı dokuyu vajina deliğinden geçirip 4-5 cm ilerisine taşımak yapay kızlık zarının uygulanmış olması için yeterlidir. Yapay kızlık zarı 20 dakikaya kalmadan etkisini gösterecektir.Öte yandan yapay kızlık zarı hakkında ufak bilgilendirmeler yapalım. Bu ürün Dünya çapından kullanılan bir üründür. Başlıca, Mısır, Pakistan, Çin ve diğer Türkmen, Arap ülkelerinde oldukça rağbet görüyor. Tabi bu varılan bilgi bahsi geçen ülkelerin kadınlarının evlenmeden önce cinsel ilişki yaşadıklarını göstermiyor.Çünkü şöyle bir gerçek var “Kızlık zarı, bilimsel adıyla Hymen zarı sadece cinsel ilişki sırasında yırtılmıyor veya bozulmuyor. Gündelik hayatta örneğin, spor yaparken veya mastürbasyon yaparken de anlık bir hata sonucu yırtılabiliyor.” Öyle ki dans ederken bile bacak açma ve kapama hareketleri esnasında bu zarın bazı kadınlarda bozulması bile mümkün… Bu nedenle ön yargılı olmamak gerekiyor.

Yapay kızlık zarını kullanırken dikkat!

Vajina deliği vücudunuza açılan birkaç delikten biridir. Bu işlem sırasında vajinal mikroplar ve bakteriler vücudunuza nüfuz edebilir. Sonrasında çeşitli hastalıklara yakalanma riskinizi artar. Bu riski ortadan kaldırmak için yapabileceğiniz bazı çözüm yolları mevcuttur.Yapay kızlık zarını kullanmadan önce,Vajina deliğini,Klitoris ve çevresini,Vajinanın iç ve dış dudaklarını,Sıcak suyla ve bol köpükle iyice temizlemeniz gerekir. Sonrasında beyaz plastik eldiven kullanarak ürünün uygulanma işlemi gerçekleştirilmelidir. Bu şekilde sonradan doğabilecek rahatsızlıkları engellemiş ve ekstra önlem almış olursunuz.Hatırlatma: Vajinanızı temizledikten sonra kesinlikle iyice kurulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesini devreye sokun.

Orijinal yapay kızlık zarı kullanın

Günümüzde kaliteli olan pek çok ürünün artık çakması diyebileceğimiz kalitesiz olanları da üretilmektedir. Bazı yapay kızlık zarları içlerindeki kimyasallar nedeniyle taşıyıcısına zarar verebiliyor. Öte yandan içerisindeki kırmızılık gerçekten boya olabiliyor. Bu nedenle güvenilir yerlerden alışveriş yapmak daha mantıklı bir olacaktır.Not: Orijinali ile çakmasının görünür de hiçbir farkının olmadığını da belirtelim.

Yapay kızlık zarıyla ilk geceyi atlatır mıyım?

Bu zar iki taraflı ince bir doku arasına hapsedilmiş sahte kan pıhtılarını içerisinde barındırıyor. Cinsel ilişki sırasında vajina ve vücut ısısıyla tepkimeye girince çift taraflı doku eriyip yok oluyor ve kan pıhtıları vajina suyu ile karışıp dışarı akıyor. Bu yöntem oldukça gerçekçi ve inandırıcı bir yöntem.  Kullananlar gerçeğiyle bir farkının olmadığını ekliyor.

Bunu kullanmak doğru mu? Etik mi?

Birçok farklı sebepten dolayı partnerinize kızlık zarınız olmadığını söyleyemeyebilirsiniz. Bu ürünü kullandıktan sonra suçluluk duygusu da hissedebilirsiniz. Ancak bekaretinizi nasıl kaybettiğiniz kimseyi ilgilendirmiyor. Bunu da bilmenizde fayda var.Yapay kızlık zarı kullanmadan 1 ay önce vajina daraltıcı bitkisel ürünler kullanınDaha önce başka kadınlarla cinsel ilişkiye girmiş bir partneriniz varsa kendisi bu ürünün açığını yakalayabilir. Ancak vajina daraltıcı ürünler kullanarak riski sıfıra indirgemiş olursunuz.Cinsel ilişki yaşayan kadınlarda vajina genişlemesi oldukça fazla görülen bir durumdur. Eğer partneriniz işinin ehli biriyse yapmaya çalıştığınızı anlayabilir ve son gece de tüm planlarınız alt üst olabilir. Böyle bir durum yaşamamak için vajina daraltıcı egzersizler yapmalı ve bitkisel ürünler kullanmalısınız.

Yapay kızlık zarı nasıl saklanmalı?

Özel kutusunda 3 yılı aşkın saklayabilirsiniz. Ancak oda sıcaklığında olması gerekir. Öte yandan bir peçete arasında veya ıslaklık yapmayan ve nemli olmayan herhangi bir yerde de saklanabilir.

Yapay kızlık zarını kullananlar ne diyor?

Gülay demiş ki:Kullandığımdan bu güne tam 8 ay geçti ancak hiçbir şekilde bir olumsuzluğa rastlamadım. Eşimle iyiyiz.Emine demiş ki:Yapay kızlık zarını geçenlerde aldım ve bugün kullanmak nasip oldu. Gerçeğinden hiç ayırt edilmiyor.Anonim demiş ki:3 sene önce kullanmıştım. Çok başarılı bir ürün. Şuan da bir kız çocuğuna sahibim. Mutluyum.Sevil demiş ki:Vajinamda kızarıklık oldu ve vajina girişim biraz yanıyor. Ancak ürün başarılı diyebilirim.Gülseren demiş ki:Vajina daraltıcı bir jel kullandım. Çok yanma oldu. Ürünü daha denemedim. Vajina mı daraltmayı hedefliyorum.Seher demiş ki:Başarılı bir ürün kesinlikle işe yarıyor. Ayrıca çok ucuz. Yani dikim ameliyatlarına göre.

Erkekler ne diyor?

Mehmet demiş ki:Bunu kullanan kadınlardan korkulur. Eğer bir hayat kuracaksanız bunun küçükte olsa büyükte olsa yalanlar üzerine kurulu olmaması gerekir. Hangi açıdan bakarsanız bakın sahtekarlık bu.Ethem demiş ki:Saf erkeklerde işe yarar. Ancak kadın bununla nasıl yaşayabilir anlamıyorum.İsmail demiş ki:Günümüz kızlarına güven olmuyor. Ben şahsen bir ilişki yaşayacaksam bunun karşılıklı güven ve dürüstlük üzerine olmasını isterim.Berkay demiş ki:Kadınlara bekaret zorunluluğunu biz koyduk. Onlarında kendi hayatları. Tabi ben yalan söylenmesini pek doğru bulmuyor ve onaylamıyorum. Böyle şeylerin en başta konuşulması gerek. Doğru gibi gözükmese de en doğrusu bu.Onur can demiş ki:Bunu kullanan bir sevgilim olsa onunla ciddi düşünemem. Gelsin bana söylesin. Konuşalım bunları aasla ama asla bir hayat kurmam. Yalan üzerine kurulu bir evlilik mi olur? Saçma.Emre demiş ki:Şimdi faka bastık.Anonim demiş ki:Fiyatı iyiymiş. Yalancılığın ve şerefin de fiyatını öğrenseydiniz.Sergen demiş ki:Bu ürünü kullanan ancak kendini kandırır. Başkasını değil.Hakan demiş ki:Erkekler bunu yemez kızlar. Ayrıca onaylamıyorum bunu. Sevdiğiniz adama gidin söyleyin. Zaten sizi seviyorsa sorun etmeyecek ve anlayışla karşılayacaktır. Farklı bir durum söz konusuyla ayırın yollarınızı sizin için en iyisi bu olacaktır.Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından iletmeyi unutmayın. Yorumlarınızı titizlikle inceliyoruz. Soru sormak için lütfen soru cevap panelimiz kullanın. Menü kısmında ilgili butonu görebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir