Oksijenli Su İle Saç Rengini Açma (Kolay Yöntem)

Oksijenli su ile saç rengini açma kolay ve etkili bir yöntemdir. Bu yöntem ile saç renginizi istediğiniz tonlara getirebilirsiniz. Oksijenli su, saç renginizi açarken saçınıza zarar vermez ve sağlıklı bir şekilde işlem yapmanızı sağlar. Bu yöntem evde kolayca uygulanabilir ve ucuz bir maliyete sahiptir. Saçınızı doğal bir şekilde açmak için oksijenli suyu deneyin ve harika sonuçlar elde edin!

Makalede Neler Var

Oksijenli Su İle Saç Açma Nasıl Yapılır?

Evde Oksijenli Su ile Saç Rengini Açmak

Oksijenli Su ve Papatya Suyu İle Saç Rengini Açma

Papatya Suyu Mu Oksijen Suyumu

Oksijen Suyu Siyah Saçı Hangi Renk Yapar

Boyalı Saçlara Oksijenli Su Sürülür Mü

Oksijenli Su Saça Zarar Verir Mi

Oksijenli Su İle Saç Rengi Açanların Yorumları

Oksijenli Su İle Saç Rengini Açanların Resimleri

Oksijenli Su İle Saç Rengini Açma

Oksijenli su ile saç açma işlemi uzun yıllardır bilinen etkili saç rengini açma işlemidir. Kimyasal adı Hidrojen peroksit olan oksijenli su bazı saçlarda hasara ve yıpranmaya neden olduğundan saç boyama işleminde sonuç alamayanlara tavsiye edilmektedir.

Saç boyama işleminin pahalı olmasından dolayı tercih edilen oksijenli su ile saç rengini açma işlemi diğer yöntemlere göre daha hızlı sonuç vermektedir. Aktarlardan yada eczanelerden kolaylıkla temin edilen oksijenli su saça fazla uygulandığında saça zarar vereceğinden mutlaka oksijenli su ile saç rengini açmadan önce saç kremi kullanılması gerekmektedir.

Oksijenli Su İle Saç Açma Nasıl Yapılır?

Her kadın kuaföre gidip saçlarını boyatamayacağı için ya da saç rengini açtıramayacağı için oksijenli su ile saç açmanın kolay bir yöntem olduğunu bilmektedir. Peki, oksijenli su ile saç açma nasıl yapılır?

  • Oksijenli su ne kadar kullandıysanız inceltmek için de o kadar su kullanmaya dikkat edin. Yani oksijenli su miktarı kadar su kullanırsanız saç bakımı ve saç sağlığınızı korumuş olacaksınız.
  • Oksijenli su ile temiz suyu karıştıracağınız bir sprey şeklinde şişe bulup karışımı bunun içerisinde yapabilirsiniz. Bu sprey sayesinde karışımı saçınıza sıkıp daha sonra saç kurutma makinesi ile saçınızı ısıtın. Saç kurutma makinesini çok yakın tutmamaya özen gösterin.
  • Yaz ayındaysanız saç kurutma işlemini güneşten de yararlanarak yapabilirsiniz. Ancak güneşten yararlanmanız için 1 saat kadar bir süre güneş altında kalmanız gerekmektedir.
  • Güneşte saçınızı kuruttuktan sonra şampuanla saçınızı yıkayın.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir