Miranda Kerr Makyajı

Miranda Kerr, dünya genelinde tanınan ve güzel yüzüyle dikkat çeken ünlü bir mankendir. Kendine özgü güzellik sırları sayesinde her zaman bakımlı ve canlı bir cilde sahiptir. Miranda’nın makyajı da bu doğal güzellik tarzını yansıtır. Eğer siz de Miranda Kerr’in makyaj tarzını benimsemek istiyorsanız, yazımızda sizler için en uygun makyaj tüyolarını paylaştık. İçeriklerimizde Miranda’nın tarzını yansıtan makyaj ürünleri, doğal ışıltılı cilt için doğru yöntemler ve pürüzsüz bir ten için kullanabileceğiniz en iyi ürünler hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Miranda Kerr makyajını benimseyenler arasına katılmak istiyorsanız, yazımızda yer alan tüm önerilere kulak verin ve kendinizi doğal güzellikle keşfedin.

Miranda Kerr Makyajı

Victorias Secret’in Avustralyalı modeli Miranda Kerr, podyumda catwalk yürüyüşü ve eşsiz gülüşü ile dikkatleri üzerinde çekmiştir. Kendine has yaptığı makyaj ile her zaman temiz görünen cildi kadınların hayranlıkla takip ettiği güzellik sırları arasındadır. Porselen gibi görünen cildini kullandığı doğal bakım ürünlerine borçludur.

Miranda Kerr Makyajı Nasıl Yapılır?

Miranda Kerr makyaj yaparken özellikle belirgin olan gözlerini daha da vurgulayan bir seçim yapmaktadır. Pembe yanaklar, pürüzsüz ten ise diğer bir ayrıntıdır. Çoğunlukla yarı saydam pudra ya da bb cream tarzı ürünlerden faydalanmaktadır. Çok fazla çeşit ürün kullanmamasının yanında, belirli renk ve az uyguladığı makyaj malzemeleri Miranda Kerr makyaj sırları arasındadır.

Makyaj yapmaya tenden başlamak altın kuraldır. Bu makyaj türünde ise ilk olarak göz makyajında başlanıyor. İhtiyacınız olan pas rengi far ve ucu top süngerden oluşan far aplikatördür. En son olarak parlak ve dudakları ıslak gösteren ten yani nude renk likit ruj uygulanır.

Miranda Kerr Güzellik Sırrı

Yine gözlerden başlanacak olan bu makyajda bronz ve kiremit farlar en önemli püf noktasıdır. Gülkurusu allık ise elmacık kemiklerinin tam üzerine sürülür. Kırmızı dudak kalemi alt ve üst dudak hatları belirlendikten sonra içi de dudak kale

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş