Kısa Saç Kesim Modelleri ve Trendleri

Kısa saç kesimleri modern ve şık görünüm arayan kadınların tercihi olmaya devam ediyor. İster bob, ister pixie kesim olsun, bu stiller her mevsimde ve her yaşta kadına yakışıyor. Saç stilistleri, özellikle çene hizasında kesilen asimetrik bob stilleri ve yumuşak, dağınık pixie kesimleri gibi tasarımlarla müşterilerine ilham veriyor. Kısa saç kesimleri ve trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, stilistlerimizin önerilerini ve en son moda trendlerini keşfetmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2022 Kısa Saç Kesim Modelleri

Kısa saç kesim modelleri uzun saçlardan sıkılan bayanların sık sık düşündüğü ama cesaret edemediği saç modellerinden biridir. 80’li ve 90’lı yıllarda hayatımıza yavaş yavaş giren kısa saç modelleri son zamanlarda ünlülerinde tercihi ile sıçrama yaparak trent saç modelleri arasına girmeyi başarmıştır.

Kısa saç modelleri aslında klasik bir model olsa da bazende çılgınlığı ve özgürlüğü işaret edebilmektedir. Uzun saçlarını kestirmek isteyenler en çok sorduğu soru kısa saç modeli bana yakışır mı sorusudur bu sorunun cevabı aslında çok basit yüz tipinize ve saç tipinize göre tercih edeceğiniz kısa saç kesim modelleri size gerçekten çok yakışabilir. Kısa saç modelleri arasında bulunan küt saç modeli, düz kısa saç modeli yada dalgalı kısa saç modeli sayesinde imaj değişikliği yaparken yeniliğin de önünü açmış olacaksınız.

Kısa saç modelleri makyaj ve giysi ile uyumlu olduğunda sizi ön plana çıkaracak ve bütün dikkatlerin sizde toplanmasını sağlayacaktır. Kısa saç modeline en uygun saç tipleri genelde kalın telli saç modelleridir ama her saç tipine sahip bayanlar uygulayabilir. Gerçekten saçlarınızı kısa kestirmeyi düşünüyorsanız iyi düşünmeniz gerekli ve mutlaka saç modelinizi belirlemenizde fayda vardır.  2022 kısa saç kesim modelleri arasında en çok tercih edilen model ise bob saç kesim modeli ve pixie saç kesim modelleri olmasına rağmen diğer modellerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Kısa Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Sizler için en çok tercih edilen kısa saç kesim modelleri ve isimlerini derlemeye çalıştım. Kısa saç kesim modelleri en çok tercih edilen ve 2022 en çok beğenilen kısa kesim saç modelleridir.

Kısa Küt Saç Modelleri

Genelde ince telli bayanlara çok yakışan küt saç kesim modeli kalın telli saç yapısına sahip olan bayanlara tavsiye edilmez sebebi ise saçın kabarmasıdır. Küt saç kesimi büyük gözlere ve çok yakıştığı bilinmektedir. Her saç renginde harika durmaktadır.

Düz Kısa Saç Modelleri

Bakımı kolay, taranması kolay saç modellerinden biridir. Her sene modası durmadan yükselen düz kısa saç modelleri arasında bulunan düz kısa saç modeli özellikle genç kızların ilk tercihi diyebiliriz.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Meg Ryan, Hülya Avşar ve pek çok ünlünün tercih ettiği saç modeli olan dalgalı kısa saç modeli pek çok tarafından tercih edilmektedir. Dalgalı kısa saç modeli is y

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir