İZSATU 15. İzmir Travel Türkey 2021’de

İZSATU 15. İzmir Travel Türkey 2021 fuarı, seyahat alanında faaliyet gösteren tüm profesyoneller için büyük bir fırsat sunuyor. Fuar, seyahat ve turizm sektöründeki en son yenilikleri ortaya koyarken, katılımcılara en iyi sektör uygulamaları hakkında bilgi sahibi olma imkanı tanıyor.

Fuarda, seyahat sektöründe yer alan otel, havayolu şirketleri, tur operatörleri, seyahat acenteleri, yerel turizm ofisleri, kongre merkezleri, turizm ekipmanları ve hizmetleri gibi birçok sektörün önde gelen firmaları yer alıyor. Ziyaretçiler, yeni iş bağlantıları kurabilmenin yanı sıra, sektör trendleri ve gelecek projeksiyonları hakkında bilgiler edinebiliyorlar.

İZSATU 15. İzmir Travel Türkey 2021 fuarı, deneyimli seyahat profesyonelleri ile sektöre yeni adım atanların bir araya gelebilmesine imkan tanıyor. Fuarda yer alan seminerler, konferanslar ve diğer etkinlikler ile katılımcılar, sektöre dair güçlü bir networking ortamı da oluşturabiliyorlar.

Seyahat sektörüne yön veren isimlerin bir araya geldiği İZSATU 15. İzmir Travel Türkey 2021 fuarını ziyaret ederek, sektördeki güncel gelişmeleri takip edebilir, yeni iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

15. Travel TURKEY İzmir

2-4 Aralık 2021’de düzenlenecek olan Travel TURKEY İzmir, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesinde İZFAŞ ve TÜRSAB işbirliğiyle gerçekleştirilecektir. Fuara katılacak olanlar; Bakanlıklar, Konsolosluklar, Valilikler, Belediyeler, Kalkınma Ajansları, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, Seyahat Acenteleri ve Tur Operatörleri, Turizm Büroları, Oteller ve Konaklama Tesisleri, Havayolu Şirketleri, Turizm Taşımacılığı Şirketleri, İş ve Kongre Turizmi Şirketleri, Sağlık Turizmi Şirketleri, Kültür Turizmi Şirketleri, Spor Turizmi Şirketleri, Eğitim Turizmi Şirketleri, Aktif Turizm ve Macera Turizmi gibi etkinlik katılımcıları ve sponsorları olacaktır.

Fuarda Yerinde ve Online Platformda Hibrit Fuar

Fuarda, Fuarizmir’de yerinde ziyaretle ve online platformda hibrit fuar olarak gerçekleştirilecek olan Travel TURKEY İzmir, uluslararası katılımcılar ve ziyaretçileri yeniden buluşturacaktır.

Sağlık Turizmi Paneli

15. Travel Turkey İzmir’de Sağlık Turizmi İşletmeleri ve Ajansları paneline katılmak için başvuru linki https://www.travelturkeyexpo.com/katilimcilar-on-basvuru-formu’dur. Panel programı 3 Aralık’ta, İZSATU İzmir Sağlık Turizmi Derneği’nin de katılacağı 13.30-14.45 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Konular

  1. Türkiye ve dünyadaki Sağlık Turizmi politikaları – Bülent CİNEL
  2. Sağlık Turizmi türleri ve seyahat acentelerinin rolü – Doç Dr Funda ODUNCUOĞLU
  3. Termal Turizmin dünü bugünü – Dr Alpaslan COŞKUN
  4. Seyahat acentelerinde pazarlama faaliyetleri – Doç Dr Ahu YAZICI AYYILDIZ

15. Travel Turkey İzmir’e 2015’te Türkiye Sağlık Turizmi Derneği adına Ankara’dan katıldık. İlgili etkinlik linki: https://xn--betlserpilaykam-1vb.blogspot.com/2016/12/10travelturkeyden-saglik-turizmi-izmir.html?m=1

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş