Flormar CC Krem Fiyatı

Flormar cc krem cilt üzerindeki lekeli olan görünümü yok eden kremdir. Cilt yüzeyine serum sürer gibi hissetmenize yardımcı olan kremdir. Cildin gün boyunca nemli kalması için yardımcı olan Flormar markası CC kremler dermatolojik olarak test edilmiştir. Birçok nedenlerden dolayı flormar cc krem kullananlar yorumları olumlu yöndedir.Cildi yorgun göstermeden makyaj yapılmasına izin veren cc krem flormar temizleme jeli ile birlikte satılır. Hassas cilt içinde çok idealdir. Ayrıca ciltte sivilce oluşturmaz. Cildi tazelemek için ideal olan kadınların sevdikleri flormar cc krem mineral açısından çok zengindir.Flormar CC krem %100 doğal formüllerle üretilir. Cilde kalıcı zarar vermeden makyaj yağmak çok önemlidir. Ciltte, makyaj yaparken rahat kullanabilirsiniz. Bazı yaşlılık izlerini bile yok eden kremdir.Ciltteki çil gibi kahve olan lekeleri yok etmeye yarayan Flormar krem, gözeneklere zarar vermeden yani derinin çift katmanlarına işlemeden cilde makyaj yapmanızı sağlar. Cildinde sarkma olan kişilerin bile çok fazla rahat kullandıkları üründür.

Flormar CC Krem Fiyatı

Genelde 75 Ml üzerinden satılan flormar cc krem fiyatı 110 TL’dir. Makyajın canlı görünmesi için son derece idealdir. Kadınların çok sevdiği CC krem ürünü Flormar’dan almaları oldukça mantıklıdır. Cildi, yatıştırmak için faydalı olan CC krem zenginleştirilen vitamin desteğine sahiptir.Cildi kurutmadan makyaj yapılmasına izin verir. Cilt lekelerini, kapatarak düzeltmek için idealdir ciltte beliren kirli v ölü hücreleri kapatır.

  • Bronzlaştırıcı CC krem 120 ml 110 TL
  • Bronzlaştırıcı CC krem 75 ml 45 TL
  • Beyaz Açık ton CC krem 75 ml 45 TL
  • Pudra CC krem 120 ml 130 TL
  • Pudra CC krem 75 ml 70 TL
  • Beyaz Açık ton CC krem 75 ml 55 TL

Flormar CC Krem Yeşil

Flormar markasının ürettiği yeşil renkli CC krem içinde bakım maskesi bulunur. İçinde kil özü bulunan bakım yapan bir CC kremi almak için Flormarı kullanabiliriz. Doğadan gelen mucizeler ile oluşturulan yenilenen formüler ile taklit edilmeden hazırlanan flormar cc krem yeşil cildi yatıştıran özelliğe sahiptir.Flormar cc krem yeşil sudan etkilenmez. Flormar cc krem yeşil 600 kadın üzerinde denen CC kremdir. BB kremlerden çok daha fazla ektilidir. Demir açısından zengin minareli desteğine sahiptir. flormar cc krem yeşil zengin su içeriği olan bir öze sahiptir.Saf maddelerden üretilir. Güzellik ve kozmetik sektörü için satış yapan e-ticaret sitelerinde Gratis, Wahsthons gibi kozmetik amaçlı hizmet eren yerlerden alabiliriz. Su, yağ ve vitamin açından çok zengindir.

Flormar CC Krem Pembe

Cilt kuruluğu yapmadan doğal makyaj elde etmek için özel maddelerle üretilen Flormar CC kremi seçiniz. Mangan ve silikon maddeleri açısından çok doğal kaynaklarla üretilen CC krem Pembe Hipoalerjenik ve parfümsüz olarak üretilir. Kalsiyum ve mineral içerikleri oldukça zengin olan flormar cc krem pembe her cilt tipine uygundur.Birçok ten rengi için doğal bir makyaj elde etmeye yarayan CC krem, mineraller açısından gerçekten çok zengindir. Pembe renkli olarak tabir edilen krem ciltte leke yapmaz. Kalıcı bir makyaj için idealdir. Yağ ve besin açısından destekleyici kaynaklarla üretilir. Tüm ciltler için klinik olarak laboratuvar ortamlarda uygunluk testi yapılır.Flormar cc krem yeşil ürününden farkı ise, çok daha softu renklere sahip olmasıdır. Flormar cc krem yeşil krem termal su etkisi çok daha fazla olan kremdir. Her iki kremde de koruyucu madde bulunmaz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir