Doğal göğüs büyütme masajları

Küçük memeler günümüzde bir çok kadının ortak sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden göğüs büyütme masajları son dönemlerde oldukça geliştirilmiştir. Kimi kadınlar göğüslerinin boyutlarından memnun olsalar bile çoğu kadın göğüslerini yada kalçalarının büyüklüğünü, kalça sıkılaştırmayı problem haline getirmişlerdir. Hatta bazen öyle noktalara gelmiştir ki kimi kadınlarda psikolojik etkiler bile bırakabilmektedir.Tabi bizler yine de belirtelim her şeyin elbette doğalı güzel ve iyidir ?Fakat sağlıkta her şeyden önemlidir ?

Etkili göğüs büyütme masajı

Doğal göğüs büyütme egzersizleri konusunda artık internet sayesinde bir çok bilgiye ulaşabilmekteyiz fakat hangi teknik doğru yada hangi teknik daha başarılı konusunda bir çok kişi tereddütte kalarak tartışmalara sebep olmaktadır.Bu yüzden sizler için doğal yollarla meme büyütme egzersizlerini derledik ve Göğüs büyütme yöntemlerini sıraladık. Ayrıca “göğüs büyütme yöntemleri” başlıklı ayrı ve yine eşsiz bilgilerle donatılmış bir makalemiz daha bulunmaktadır. İlgili makalemize göz atmak için tırnak içerisindeki yazıya tıklayınız.

Göğüs büyütme masajı nedir ?

Göğüs büyütme masajı belirli dönemlerle düzenli bir şekilde meme bölgesinin ve memelerin aromatik masaj yağları – doğal bitkisel yağlar ile ovularak masaj yapılmasıdır. Bilindiği gibi memeler en güçlü erojen bölgelerden biridir ve oldukça hassastır. Bu yüzden masaj ve ovmalar yapılırken dikkat edilmeli ve hassas olunmalıdır.

Göğüs büyütme masajı nasıl uygulanır?

Göğüs büyütme yöntemleri uygulanırken mutlaka nemlendirici krem ve masaj yağları gibi yumuşatıcı – nemlendirici ürünler kullanılarak meme bölgesi nemlendirilmeli ve cildi yumuşatılmalıdır aksi halde tahrişler ve istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Örneğin fazla yağlanma yada kızarıklar oluşabilir bu yüzden dikkatli olunmalıdır.Genellikle sade masaj yağları tercih edin ve sert yağları mutlaka baz yağlar ile karıştırın. Örneğin baz yağ olarak Hindistan cevizi, jojoba yağı yada zeytin yağı kullanabilirsiniz.Sert yağlara örnek vermek gerekirse eğer kekik yağı, adaçayı yağı gibi yağlar oldukça sert yağlardır hatta yakıcı etkiye bile sahiptir bu yüzden kullanılan yağlar konusunda dikkatli olunmalıdır.Ağrı kesici bitkisel yağlar ve sizin için kaslarınızı rahatlatıcı masaj tarifi ! Ağrı kesici bitkisel yağlar

Göğüs büyütme masajı sırasında ;

Meme bölgesi gerekli şekilde nemlendirip, gerekli masaj yağı uygulanırken meme kısmı alt görselde olduğu gibi hafifçe ovulmaya başlanır.Daha sonra sırasıyla;İlk harekette görüldüğü gibi masaj yağımız ile iki elimizin avuç kısımlarını kullanarak – bir elimiz yukarı doğru hafif bir baskı ile çıkarken diğer elimiz aşağı doğru hafif bir baskı ile inmektedir. Bu işlemi birkaç kere sürecek şekilde tekrarlıyoruz.Her hareket arası ortalama 1 dakika kadar mola veriyoruz ki memelerimiz zarar görmesin.Diğer harekette görüldüğü gibi tekrar masaj yağını kullanarak alt elimiz memenin alt kısmında kalacak şekilde – meme avuç içinde – diğer elimiz ise onun yanından yukarıya doğru çıkıyor. Bu harekette hareket eden elimiz memeye hafif bir şekilde baskı yaparak yukarı çıkıyor. Yine bu hareketi birkaç kere tekrarlıyoruz.1 dakika kadar mola verdikten sonra ;Üçüncü hareket olarak ise bir elimiz memelerin orta kısmına doğru – mememizin altındayken ( yine ikinci harekette ki gibi avuç içi memeyi tutuyor ), diğer elimiz ise mememizin etrafında hafif bir baskı ile daire çizmeye başlıyor. Daha sonra ise alttaki elimiz ve üstteki elimiz eş zamanlı olarak bu daire çizme işlemine devam ediyor.Tekrar mola verdikten sonra,Mememizin üst bölgesine avuç içini kullanarak hafif dairesel olacak şekilde ovmaya başlıyoruz. Bu hareketi hafif bir baskı ile yavaş yavaş yapıyoruz.Yine aynı şekilde mola veriyoruz,Daha sonra ise bir elimiz meme ucuna avuç içimiz yaslanmış bir halde iken diğer elimiz ise görselde görüldüğü gibi hafif baskı ile meme ucuna doğru sürüklüyoruz.Bu kısımda boşta olan elimiz meme ucuna doğru yukarıdan aşağı gelirken aynı şekilde aşağıdan yukarıya doğru devam ediyor.Son işlemimiz ve 6. Hareketimiz olarak avuç içlerimizle memeyi hafifçe sıkıp bırakıyoruz. Bu işlemi birkaç kez tekrarlıyoruz.Yukarıda bahsedilen işlemi sırasıyla her iki memenize yavaş ve düzenli bir rutin olarak uyguluyoruz.İşlemler ortalama 10 – 15 dakika kadar yavaş bir şekilde sürmektedir. İşlem peridoydu olarak duştan önce haftada 1 – 2 kere uygulanabilir.Lütfen herhangi bir problem yaşamamak için tıbbı bir çözüm arayınız bahsettiğimiz işlemler çin tıbbı ve Uzakdoğu uygulamaları kullanılarak basite indirgenmiş ve derlenmiş bir çözümdür.Sağlıklı günler dileriz ?Makalemizi iyileştirmemizi kolaylaştırmak için yorumlarınızı bekliyoruz. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yorumlarınız göz önünde bulundurularak makale her zaman yorumlarınıza göre güncellenmektedir. Ayrıca sizden sonra bu bilgilerden faydalanacak okurlarımız için de yorumlarınız oldukça değerlidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir