DetoFit Diyeti Hakkında Bilmek Istedikleriniz

O kadar fazla diyet programı var ki… Bir ona bir buna bakmaktan resmen beynimiz yanıyor. Hayır yani, LCWaikiki, Koton ve HM arasında dolaşıp hangi elbiseyi alacağımıza karar vermek bile bundan daha kolay… Hadi zayıflamayı geçtik; eldekinden de olmamak lâzım… ‘Pat diye zayıfla, şak diye forma gir’ diye ballandıra ballandıra yazılan diyetlerden birini uygulayıp hooop diye kendimizi başka bir rahatsızlığın içinde bulursak? İşte böyle bir şey olmaması için sağlıklı bir yöntem tercih etmemiz gerekiyor. Tamam tamam önsözü geçiyorum; DetoFit diyeti adlı bitkisel destekten bahsediyorum. (İlaç değildir, buraya dikkat!)

DetoFit Diyeti Nedir?

Adıyla mesajını veriyor: ‘Ben bir detoksum ve sizi fit bir görünüme kavuşturacağım.’ (Tabii beni el üstünde tutup güzel güzel uygularsanız.) Eee yani sonuç? DetoFit Diyeti nedir tam olarak? O son dönemde zayıflama yöntemleri arasına hızlı bir giriş yapan bir detoks çeşidi. Bildiğiniz gibi detoks; vücudu toksinlerden arındırmak için yaşam tarzında yapılan değişikliklerdir. Zararlı maddelerden kaçınmak, şu tarifi, bu kürü vs. bu gibi doğal şeyler uygulamak hep detoks olarak nitelendirilir. En kolay detoks ise bol su tüketmektir.

DetoFit de popüler bir detoks programıdır. 21 gün uygulanır. İçerisinde barındırdığı detofit shake (ara öğün amacıyla), arındırıcı bitki çayı, 21 günlük egzersiz ve beslenme kartları, kilo takip kartı gibi şeyler de işinizi kolaylaştıracaktır.
DetoFit diyeti uygularken tüketeceğiniz detoks bitki çayı metabolizmanızı hızlandıracak. Böylece mideniz, besinleri daha hızlı sindirecek. Sonra ne mi olacak? Siz… Siz… Kilo vereceksiniz!

DetoFit Programında Neler Var?

Ne siz sorun ne ben söyleyeyim… Tıklım tıklım dolu bir program. İşte DetoFit içeriği:

Detofit Shake (Sizi tok hissettirir. Metabolizmanızı harekete geçirir.)
detofit arındırıcı bitki çayı (Toksinleri atar, ödem söktürür.)
Günlük besin kartı (Günde hangi besinden ne kadar yemelisiniz? Bunu gösteriyor. Bunun sayesinde her gün temcit pilavı gibi aynı şeyleri yemekten bıkmak zorunda değilsiniz. Farklı farklı şeyler çıkıyor. Sürpriz!)
Egzersiz kartları (Sizi günde 10-15 dakika spora yönlendiriyor. Yapacağınız bu aktivite, bölgesel yağların erimesine yardımcı olacak.)
Kilo takip kartı (Açıklaması adında saklı)

DetoFit Yararları Nelerdir?

DetoFit uygulamasını 21 gün boyunca istikrarlı bir şekilde sürdürürseniz DetoFit’in faydaları tabii ki sizin vücudunuzda görünmeye başlar. ‘Nereme içtim abi ben o kadar çayı? Hani tık yok?’ falan demezsiniz, merak etmeyin.
Böyle de iddialıyım. Denediğiniz zaman, yalan söylemediğimi anlayacaksınız.] Yaklaşık 7-11 kilo verirsiniz.
Ayrıca defa’atle söylediğim gibi bu, bir detoks seti olduğundan vücudunuzu temizleyecek, kendine getirecek. Yar saçların lüle lüle, toksinler size güle güle diyeceksiniz. Neticede tabii ki kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Eğer sürekli yorgunluk, halsizlik, mod düşüklüğü gibi sorunlarınız varsa bu programı uyguladıktan sonra İbrahim Tatlıses gibi ‘o eski hâlimden eser yok şimdi’ diyeceksiniz.
Kalp sağlığınızı destekler, kan dolaşımınızı hızlandırır.
Kaslarınız belirginleşir. Yağlarınız kar gibi erir. Benzetme uymamış olabilir, ama siz demek istediğimi anladınız.
Ayrıca detoks+egzersiz ikilisi cildinizin durumuna da el atacak, onu daha sağlıklı bir görünüme kavuşturacaktır. Daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsunuz. Kişi kendinden bilirmiş. Ben de öyleyim aramızda kalsın.

Beraber uygulayalım işte ne var?

Öte yandan DetoFit programı uyguladığınız süre zarfında karaciğerinizin ve böbreğinizin yükü de azalacaktır. Oh be dünya varmış diyecekler, tatil de yapamıyorlar zaten.
Parantez içindeki yorumlarımı kaleye almasanız da olur. Ama diğerleri bilimsel gerçekler, güvenle itimat edebilirsiniz. Sitemizde doğruluğu kanıtlanmamış şeylere asla yer vermiyoruz. O yorumlarım ise iç sesimin dışa yansıması, amaç yüz hatlarınızı harekete geçirip gülme eylemini gerçekleştirmenizi sağlamak.

DetoFit Yan Etkileri

‘Öve öve bitiremedin ama DetoFit zararları ne oalacak?’ diyorsanız şunu söyleyebilirim ki; bu doğal ve bitkisel bir ürün. O yüzden risk taşımıyor. Laboratuar testleri yapılmış. Alerjik reaksiyona yol açmadığı doğrulanmış. DetoFit kullanıcı yorumları da hep olumlu Ancak yine de siz, doktorunuza danışmadan kullanmayın.

DetoFit Nasıl Uygulanır?

DetoFit uygulanışı adım adım şöyledir:

Takip kartına kilonuzu ve boyunuzu yazın. Ne kadar fazlanız var, hesap dökümünüzü çıkarın.
Sabah kahvaltısını belirtildiği gibi uygulayın.
Ara öğün takviyelerine dikkat edin, hiçbirini es geçmeyin.
Arındırıcı bitki çayını ihmal etmeyin.
Öğle yemeği menüsüne ve talimatlarına dikkatlice uyun. ‘Bu ne be? Yanlış şeyi aldım galiba? Ben yapmam bunu.’ Gibi şeyler düşünmeyin. Sıkıntı yok, aynen devam.
Akşam yemeği listesini de tatbik edin.
İkinci gün sabah tartıya çıktığınızda biraz eksildiğini göreceksiniz. Bu sizi motive edecek.
Takip kartına harfiyen uyun, kaçamak yapmaktan kaçının! Haftanın son gününde sizi harika bir sürpriz bekliyor! (Bakmak yok! Tadı kaçar!)
Egzersiz programını da aksatmadan uygulamayı sürdürün. Nasıl kilo verdiğinize 3 haftalık süreçte anbean şâhit olacaksınız.
Yalnız ara ara mide ekşimesi, şişkinlik, gaz ve buna benzer problemleriniz olabilir. Ancak panik yapmayın. Üçüncü haftada zaten normale döneceksiniz. Kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissedecek, çok rahatlayacaksınız.

DetoFit Kaç TL?

DetoFit siparişi verebileceğiniz pek çok internet sitesi var. Fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Bununla beraber DetoFit fiyatı birçok sitede 40-50 € arasında. Bu da kesenin ağzını biraz açıp en az 500 lirayı gözden ççıkarmanız gerekiyor demek.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir