Bıyıklarınızdan kurtulmak için mucizevi karışım

Bıyıklardan kurtulmak isteyenler için doğal çözüm arayanlar için mucizevi bir karışım öneriyoruz! Bu karışım, bıyıklarınızın köklerine zarar vermeden onları yavaşça döktürür ve cildinizi yumuşatır. İhtiyacınız olan tek şey sade yoğurt, limon suyu ve bal. Bu malzemeleri karıştırın ve bıyık bölgesine uygulayın. Düzenli kullanımda, bıyıklarınızda belirgin bir incelme ve azalma fark edeceksiniz. Doğal bir çözüm arıyorsanız, bu mucizevi karışımı denemelisiniz!

İstenmeyen Tüyler İçin Doğal Tedaviler

Kadınların dudak üstü ve çenelerinde çıkan istenmeyen tüyler çoğu zaman başa bela olur. Sosyal çevrelerde kendinizi rahat hissetmezken özgüven kaybı yaşanmasını da beraberinde getirir. Bu tüyler için ucuz fiyatlara satılan kremler çoğu zaman geçici çözüm sunarken tüy köklerini güçlendirip durumu daha karmaşık bir hale getiriyor. Peki tamamen doğal yöntemlerle bundan kurtulmak mümkün mü? Evet mümkün.

İstenmeyen Tüyler İçin Zerdeçal ve Süt Kürü

1 çorba kaşığı süt ile 1 çorba kaşığı zerdeçalı karıştırın. Bu karışımı parmağınızın ucuyla yavaşça tüylü bölgenize uygulayın ve biraz ovalayın. En az 30 dakika kuruyana kadar bekleyin. Soğuk suyla yıkayın.

Bu işlemi 4 hafta boyunca her gün uygulamanız önerilir. 4 hafta sonunda tüylerinizin çıkmadığını göreceksiniz. Bu yöntem tamamen doğal ve güvenlidir.

İstenmeyen Tüyler İçin Saraçoğlu Nane Kürü

Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun istenmeyen tüylere karşı oluşturduğu nane kürü; Nane yapısı itibarıyla hormon düzenleyici bir etkiye sahiptir. Bu özelliği ile nane istenmeyen tüylere karşı kullanılabilir. Hormonlarınızı düzene sokacak nane kürü kullanımı ise, 15 gün süresince her gün 1 yemek kaşığı kadar naneyi ince kıymak suretiyle ufaltın ve naneleri su ile birlikte yutun. 15 gün sonunda birkaç gün ara verin ve daha sonra uygulamayı devam ettirin. Nanenin vücuda karşı hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bu nedenle bu kürü her 15 günde 1 tekrarlamanızda yarar var. Tüylerinizden kurtulmaya başlayacaksınız. Nane kürü kadınlar için tavsiye edilmektedir.

İstenmeyen Tüyler İçin Maranki Kürü

Ahmet Maranki’nin istenmeyen tüylere karşı oluşturduğu kür; Bu kür vücuda sürülerek uygulanmaktadır. 1 adet kuru soğan közde pişirilir. Daha sonra sarımsak ve siyah merhem bir kapta karıştırılır ve istenmeyen tüylerin üzerine sürülür. Bu bölgeye közlenmiş kuru soğan koyulur ve bir süre bekletilir. Bu kürü bir hafta boyunca düzenli uygulamanız halinde kısa bir süre sonra tüylerinizde azalma olduğunu gözlemleyeceksiniz. Ayrıca bebekken uygulanan karınca yumurtası, gelecekte oluşması muhtemel tüylere karşı mükemmel bir çözümdür. Karınca yumurtasını kullanmak suretiyle bebeğinizde gelecekte çıkması muhtemel istenmeyen tüylerin çıkmasını engelleyebilirsiniz.

İstenmeyen tüylerde ışınsal yöntemler ve epilasyon uygulamaları da diğer kalıcı çözümler arasındadır. Ancak, tamamen doğal yöntemlerle tüylerinizden kurtulmak mümkün olabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir