ASAMESA 4 G/60 ML REKTAL SUSPANSIYON (7 ADET)

ASAMESA 4 G/60 ML RECTAL SUSPENSION (7 PIECES)

ASAMESA, rektal süspansiyon formunda sunulan etkili bir ilaçtır. Her bir şişe 60 ml’lik bir doz içerir ve pakette 7 adet bulunur. Bu ilaç, iltihaplı bağırsak hastalıkları gibi birçok sindirim sistemi rahatsızlığının tedavisinde kullanılır.

ASAMESA, içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde iltihap ve ağrıyı azaltır, kanama ve ishal gibi semptomları yönetir. Bağırsakta oluşan hasarlı dokuların iyileşmesini hızlandırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Rektal süspansiyon formu ile kolay kullanım sağlar ve etkili sonuçlar almanızı sağlar. Üstelik, kaliteli bir ürün olması sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

ASAMESA, sindirim sistemi rahatsızlıkları ve iltihabi durumlarda etkili bir tedavi seçeneği olarak öne çıkmaktadır. Siz de sağlık sorunlarınızda ASAMESA’yı tercih ederek sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz.

ASAMESA SGK Tarafından Ödenmez

ASAMESA, SGK tarafından ödenmeyen ilaçlar arasındadır. Ne ayakta tedavi ne de yatarak tedavi kapsamında SGK tarafından ödeme yapılmamaktadır.

ASAMESA Özellikleri Hakkında

ASAMESA ilacının özellikleri hakkında kısa bilgiler ve kullanma talimatları şöyledir:

– ASAMESA ne için kullanılır?
ASAMESA, inflamatuvar barsak hastalığı tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Crohn hastalığı, ülseratif kolit ve proktit gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır.

– ASAMESA kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler?
ASAMESA ilacını kullanmadan önce doktorunuzla görüşerek, doğru kullanım şeklini öğrenmelisiniz. Hamile, emziren ve gebelik planlayan kadınlar ASAMESA ilacını kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdırlar.

– ASAMESA nasıl kullanılır?
ASAMESA, rektal suspansiyon formunda olan bir ilaçtır. İlacı kullanmadan önce doktorunuzla görüşerek, doğru kullanım yöntemini öğrenmelisiniz. İlacın dozajı, tedavi süresi gibi konularda doktorunuzun önerilerine uymalısınız.

– ASAMESA yan etkileri nelerdir?
ASAMESA ilacının yan etkileri arasında; baş ağrısı, mide bulantısı, ishal, döküntü, karın ağrısı gibi şikayetler yer alabilir. İlacın kullanımı sırasında ciddi yan etkilere rastlanması durumunda, derhal doktorunuza başvurmalısınız.

– ASAMESA nasıl saklanır?
ASAMESA ilacı, oda sıcaklığında ve ışıktan uzak bir yerde saklanmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

– ASAMESA kullanma talimatı?
ASAMESA ilacını doktorunuzun belirlediği dozlarda, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmalısınız. İlaç kullanmadan önce kullanma talimatlarını okuyarak, doğru şekilde kullanımını gerçekleştirmelisiniz.

– ASAMESA kısa ürün bilgisi?
ASAMESA ilacı, inflamatuvar barsak hastalığı tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Rektal suspansiyon formunda olan ilaç, doğru kullanımından sonra hastalığın semptomlarında azalma sağlayabilir.

ASAMESA ATC Sınıfı

ASAMESA ilacı, ATC sınıfı A07EC02 olarak sınıflandırılmıştır. Bu sınıf, aminosalisilik asit ve benzer ajanları içeren ilaçlar için verilmiştir.

ASAMESA Fiyat ve Özellikleri

ASAMESA ilacının detaylı bilgileri hakkında şu özellikleri bulunmaktadır:

– Barkod: 8699819911311
– ATC Kodu: A07EC02
– ATC Adı: mesalazine
– Etkin Madde: MESALAZIN
– Referans: ESDEGER
– Fiyat Koruması: FIYAT KORUMALI URUN
– Fiyat Kararnamesi: 0 – ISKONTODAN MUAF DEGIL
– Eşdeğeri: 1 – BIREBIR ES URUN VE ES URUNU VAR
– Firma Adı: DİNÇSA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
– Birim Miktar: 4
– Birim Cinsi: G
– Ambalaj Miktarı: 7
– Reçete: BEYAZ RECETE
– İthal / İmal: IMAL
– Kaynak Ülke: YUNANISTAN

ASAMESA ilacının güncel fiyatı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için guncelilac.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir