Arap Kızı Kremi

Arap Kızı Kremi, cilt bakımına yönelik bir mucizedir. Doğal ve organik bileşenlerinin yanı sıra, özellikle E vitamini ile zenginleştirilmiştir ve cildinizi nemlendirirken aynı zamanda onarmaya yardımcı olur. Sadece birkaç kullanımdan sonra, cildiniz daha parlak, daha pürüzsüz ve daha genç görünebilir. Arap Kızı Kremi, her yaştan kadın tarafından severek kullanılmaktadır ve cildinizin sağlığına en uygun çözümlerden biridir. Siz de Arap Kızı Kremi’nin derinlemesine nemlendirme etkisini keşfedin ve cildinizdeki farkı hissedin.

Arap Kızı Kremi Nedir?

Bayanların en büyük tutkularından bir tanesi bembeyaz, porselen gibi bir cilde sahip olmaktır. Kusursuz bir cilde sahip olma isteği sadece günümüzde var olan bir arzu değil, kadınların var oluşundan bu yana olan hep gündemde kalan bir konudur. Fakat porselen gibi dümdüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak sanıldığı kadar kolay mıdır? Yüzyıllardır kadınlar çeşitli ürünler ile ciltlerini daha güzel ve estetik bir görünüme kavuşması için uğraşmıştır. Günümüzde ise estetik operasyonlar sonucu istediğiniz gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Fakat yüzüne estetik yaptırmak istemeyen pek çok kişi eskiye dönük uygulamalara yönelmiştir. Bunlardan bir tanesi de Arap kızı kremidir. Sosyal medyada herkesin sıkça konuştuğu bu krem hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Arap Kızı Kremi Nedir? Ne İşe Yarar?

Arap kızı kremi başta sivilceler ve cilt lekeleri üzerinde etkilidir. Kremin isminin Arap kızı olmasının nedeni ise, daha çok Arabistan’da Mısır’da kullanılıyor olasıdır. Ten rengini açmak ve ciltte oluşan lekeleri önlemek için kullanımı yapılmaktadır. Kremin içeriğinde ise, A ve E vitaminleri bulunur. Yine glisero, gliserin mevcuttur. Aslında kremin tam içeriği yıllardır sır gibi saklanmaktadır. Bu nedenle krem içeriği net olarak bilinmez. Krem farklı formatlar da üretilir, bu nedenle önce kendi cilt tipinizi bilmeniz ve daha sonra cildinize uyum gösterecek Arap kızı kremini kullanmanız tavsiye edilir. Arap kızı kremi cilt rengini eşitleme, cilt pigmentlerini açma, sivilce ve sivilce izlerinin giderilmesinde kullanılır. Krem sadece yüz bölgesine değil, ağda ve epilasyon sonrası oluşan kararmalar için de kullanılır. Yani genital bölgede ve koltuk altı gibi hassas bölgelerde kullanmanın bir sakıncası yoktur.

Arap Kızı Kreminin Faydaları

Osmanlı saraylarında sultanların, cariyelerin ve halkın sıkça kullandığı kremin pek çok faydası mevcuttur. Krem peeling etkisi yaparak ciltte oluşan ölü derileri ve kir birikintilerini cilt üzerinden temizleyerek daha dinç ve dinamik bir cilt yapısına kavuşmanıza yardımcı olur. Üstelik kılcal damarları da harekete geçirdiği için ciltte bebeksi bir görünüm elde edilir. Arap kızı kreminin faydaları ise;

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir