7 zeytin 1 incir diyeti nasıl yapılır? Yapanların yorumları neler?

7 zeytin 1 incir diyeti, son zamanlarda popüler olan bir diyet yöntemidir. Bu diyet yöntemi, her gün yemeğe başlamadan önce 7 zeytin ve 1 adet kuru incir yemeyi içerir.

Diyet yapmak isteyenler için kolay ve pratik bir seçenek olan 7 zeytin 1 incir diyeti, sağlıklı bir beslenme programıdır. Zeytin ve incirin besleyici değeri yüksek olduğundan, bu yiyeceklerle yapılan diyet programı vücudunuzun ihtiyacı olan enerjiyi sağlayabilir.

Diyeti uygulayanlar tarafından yapılan yorumlara baktığımızda ise çoğunlukla olumlu geri dönüşler görmekteyiz. Bazıları diyetin kendilerine enerji verdiğini, bazıları ise kilo verdiklerini söylemektedir. Ancak her diyet gibi 7 zeytin 1 incir diyeti de kişiden kişiye farklı sonuçlar verebilir.

Bu diyet programını uygulamaya karar vermeden önce mutlaka bir doktora danışmanızı öneririz. Ayrıca diyeti yaparken beslenme çeşitliliğini göz önünde bulundurarak diğer sağlıklı besinleri de tüketmeye özen göstermelisiniz.

7 Zeytin 1 İncir Diyeti ile Doğal Yollardan Kilo Verin

7 zeytin 1 incir diyeti kişileri zorlamadan iştahı azaltarak doğal yollardan kilo vermeyi sağlar. Bunun yanı sıra birçok inanışta kutsal kabul edilen zeytin bitkisi, insan sağlığı için de şifa kaynağıdır. İncir meyvesi ise bağışıklığı düzenleyici, kilo vermeye yardımcı, kalp ve damar sağlığı için koruyucu özelliği ile diyet listelerinin vazgeçilmez birer parçasıdır.

7 Zeytin 1 İncir Diyetinde Yemek Yenir mi?

7 zeytin 1 incir diyetinde yemek yenir mi? diyeti uygulayacak kişilerin dikkat etmeleri gereken bir konudur. Sabah ve akşam öğünlerinden önce 7 zeytin ile 1 incir tüketilmeli ardından da dengeli ve sağlıklı bir öğün hazırlanmalıdır. Gün içerisinde su tüketim miktarı olabildiğince artırılmalıdır. Sıvı alımı ile desteklenen diyetlerde başarı oranı oldukça yüksektir. Uygulanan bu diyette öncelik iştah azalmasıdır. Kahvaltı ve akşam yemeğinde aşırı yağlı ve tuzlu gıdalardan uzak durulması önerilir. Kilo kontrolü sağlamak için diyetin yanı sıra sağlıklı beslenme de uygulanmalıdır.

7 Zeytin 1 İncir Diyeti Ekşi

Takviye edici bitkisel karışım ile diyet yaparak zayıflamanın mümkün olduğu savunuluyor. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için yeterli ve dengeli beslenme önemlidir. Fazla kilolar bedensel ya da psikolojik birçok hastalığa sebep olabilir. Bu nedenle kilo kontrolü sağlıklı bir yaşam için önemlidir. 7 zeytin 1 incir diyeti ile zayıflamayı tercih edenler görüşlerini bildiriyorlar:

Güler Hanım:

İlacı annem internet sitesinden aldı. Kullanmaya başladıktan sonra iştahı açıldı. 1,5 kilogram daha aldı.

Hasan Bey:

İnternetten reklamlarını gördüm ve en kısa sürede denemek istiyorum. Umarım işe yarar.

Osman Bey:

Diyet takviye ilacının işe yaracağını düşünmüyorum. Bunun yerine Kuru incir ve zeytin ile zayıflamayı düşünüyorum.

7 Zeytin 1 İncir (Esat Başaran)

Dr. Esat Başaran psikoterapi eğitimi almış ve sağlıklı kilo vermek üzerine araştırmalar yapmış bir hekimdir. Dr. Başaran öncelikli olarak kişisel kilo problemlerinin çözümünü aramış ve 7 zeytin 1 incir formülünü keşfetmiştir. Zayıflama sürecine girmeden önce 136 kg ağırlığa sahip olan Dr. Başaran şimdilerde 95 kg ağırlığındadır. Toplam ağırlığından 41 kg vererek fit bir görünüme ulaşmıştır. Peki 7 zeytin 1 incir diyeti denir? İştahı azaltarak zayıflama ve kilo kontrolünü amaçlayan bir diyettir. Sabah kahvaltı öncesinde bir tablet alınarak, sağlıklı bir kahvaltı ile güne başlanır. Gün içinde alınan sıvı miktarının 3 litreyi geçmesi önemlidir. Akşam yemekleri hafif ve az yağlı tercih edilmelidir. Yatmadan önce de bol suyla bir tablet alınır. Günde iki defadan fazla kullanım önerilmez.

7 Zeytin 1 İncir Eczane Fiyatı

Bölgelere ve şehirlere göre farklılık gösterebilir. 60 adet takviye edici karışım 100 Türk lirası ya da 120 Türk lirası bandında satışa sunulmuştur. Takviye edici karışım internet sitesinde ya da e–ticaret sitelerinden satın alınabilir.

7 Zeytin 1 İncir Üzerlik Tohumu Hurma

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki zeytin, incir, üzerlik tohumu ve hurma bitkisinin bir araya getirilmesiyle oluşan formül sağlıklı kilo vermeyi sağlıyor. Evde kalıcı ve sağlıklı şekilde kilo vermek isteyenler için hazırlanan bu formüle gelin yakından bakalım:

  • 7 adet tuzsuz zeytin
  • 2 adet orta boy hurma
  • 1 adet kuru incir
  • Çay kaşığının yarısı kadar üzerlik tohumu
  • Yeteri kadar zeytin yağı

İncir ve hurma küçük parçalara bölünür ve zeytinler ile karıştırılır. Hazırlanan karışıma üzerlik tohumu eklenerek üzerine zeytin yağı gezdirilir. Sabah kahvaltıdan önce ve akşam yatmadan önce 7 zeytin 1 incir diyeti için hazırlanan bitkisel karışım uygulanabilir.

7 Zeytin 1 İncir Kullanıcı Yorumları Kadınlar Kulübü

7 zeytin 1 incir diyeti yapanlar kadınlar kulübü üyeleri diyet hakkındaki düşüncelerini paylaşıyorlar:

  • Esra Hanım: Diyeti yapmaya iki gün önce başladım. Sabah ve akşam yemeklerden önce tüketiyorum. Hemen ardından yarım litre su içerek güne başlıyorum.
  • Tülin Hanım: Diy

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir