Yeşil çay sevmeyenlerin bile severek içeceği lezzetli yeşil çay çeşitleri

Yeşil çay sevmeyenler için özel olarak seçilmiş enfes lezzetlerimizle, yeşil çayın faydalarını keşfetmeniz için sizi bekliyoruz. İçimi hafif ve ferahlatıcı olan yeşil çay çeşitlerimiz, antioksidan özellikleri sayesinde vücudunuzu temizleyerek sağlıklı bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. Eşsiz aromaları, zengin vitamin ve mineral içerikleriyle damak tadınıza hitap eden yeşil çaylarımızı mutlaka denemelisiniz. Hem zinde kalın hem de lezzetli bir içeceğin tadını çıkarın!

Yeşil Çayın Faydaları

Yeşil çay, sağlıklı bir bitki çayı olarak bilinmektedir. Ayrıca zayıflama konusunda da büyük etkiye sahiptir. Yeşil çayın metabolizmayı hızlandırdığından yararlanmak istiyorsanız, günde en az 2 fincan yeşil çay tüketmelisiniz. Yoğun yeşil çay aroması nedeniyle bazı kişiler yeşil çay içemeyebilirler. Ancak, farklı tatlar arayanlar için aromalı yeşil çayları deneyebilirler.

Yasemin Aromalı Yeşil Çay

Marketlerde en çok bulunan çeşitlerden biri olan Yasemin Aromalı Yeşil Çay, yeşil çayın yoğun aroması ile yaseminin ferahlığının birleşiminden oluşan bir aroma patlamasına sahiptir. Ancak, yoğun aromalı çaylardan hoşlanmayan kişilerin bu çayı beğenmeme ihtimali vardır.

Portakal Aromalı / A-C-E Vitaminli Yeşil Çay

Portakal Aromalı Yeşil Çay daha çok tatlı içeceklerden hoşlananların tercih edebileceği bir bitki çayıdır. Yeşil çayın yoğun aromasını hafifleten portakal aroma karışımı ile ferah bir içim sunar.

Nane Aromalı Yeşil Çay

Nane tadının yeşil çaya yakışacağı düşünülerek üretilen Nane Aromalı Yeşil Çay, yeşil çayın kendine has aromasını korurken nane tadını da ağızda bırakır. Hem nane aromasını hem de yeşil çayı hissedebilmenize olanak tanır.

Bu çay çeşitlerini marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğadan ve Lipton markaları, Yaseminli, Portakal Aromalı ve Nane Aromalı çeşitler üretmektedir. Hem değişik lezzetler denemek hem de yeşil çayın sağlıklı faydalarından yararlanmak için siz de aromalı yeşil çayları deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir