WHAN IN NALTREXONE 50 MG 100 TB

Naltrexone 50 mg 100 tablet nedir ve ne işe yarar? Naltrexone, alkol ve opiat bağımlılığını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, beyindeki belirli reseptörlere bağlanarak bağımlılığın neden olduğu zevk hissini azaltabilir ve tedaviye katkıda bulunabilir. Naltrexone, bağımlılık tedavisinde etkili bir ilaç olmasıyla birlikte, doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. Eğer bu ilaca ihtiyaç duyuyorsanız, lütfen bir sağlık uzmanına danışın.

Sağlıksistemi.com’da SGK Yurt Dışı İlaç Bilgileri ve SGK İlaç Ödeme Durumu Hakkında Bilgi Edinin

Sağlıksistemi.com’da, SGK tarafından yurt dışından temini halinde bedeli ödenecek ilaçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yurt Dışı İlaç Fiyat Listesi (EK-4/C) nde yer almayan ilaçların bedelleri SGK tarafından ödenmez.

İbn-i Sina Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi tarafından tedariği yapılan NALTREXONE 50 MG 100 TB ilacı SGK tarafından ödenebilmektedir. İlacın barkod numarası 1111111101798 ve ATC kodu N07BB04 – NALTREKSON ‘dur. İçeriğindeki etkin madde naltrexone hydrochloride’dir. İlaç normal reçete ile yazılmakta ve ithal edilmektedir. Farmasötik formu tablet olan ilacın SGK eşdeğer kodu I456A’dir. TİTCK yazılı onayı olmadan ithal edilemeyen ilaç değildir.

İlaç, yatan ve ayaktan ödemesi SGK tarafından karşılanan ilaçlar arasındadır.

İlaç hakkında güncel bilgilere, ilaç fiyatlarına, ilacın kullanım bilgilerine ve diğer tüm güncel ilaç bilgilerine sağlıksistemi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Güncel İlaç Bilgileri: https://sağlıksistemi.com/ilaclar/whan-in-naltrexone-50-mg-100-tb-2

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş