WARFARIN 1 MG 28 TABLET

WARFARIN 1 MG 28 TABLET, kanın pıhtılaşmasını engelleyen antikoagülan bir ilaçtır. Bu ilaç, kalp krizi, pulmoner emboli ve derin ven trombozu gibi kan pıhtılaşması ile ilgili ciddi sorunların önlenmesine yardımcı olur. WARFARIN 1 MG 28 TABLET, doktor tarafından belirlenen dozajda ve süre boyunca kullanılmalıdır. Yan etkileri arasında kanama, bağırsak kanaması, deri döküntüleri ve karaciğer hasarı bulunabilir. Bu ilacı kullanmadan önce, doktorunuzla konuşarak tüm olası yan etkileri ve uyarıları öğrenin. Reçetenize uygun olarak WARFARIN 1 MG 28 TABLET kullanın ve doktorunuzun talimatlarını izleyin.

Sağlık Sistemi’nde Yurt Dışı İlaç Fiyat Listesi

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ilaç ödemeleri kapsamında yurt dışından temin edilecek ilaçlar, “Yurt Dışı İlaç Fiyat Listesi”nde belirtilmiştir. Bu listede yer almayan ilaçların bedelleri SGK tarafından karşılanmaz. İlaçlar hakkında ayrıntılı bilgiler için İlaç Fiyatı sitesine göz atabilirsiniz.

Warfarin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Barkod: 1111111100760
ATC Kodu: B01AA03 – Warfarin
Etkin Madde: Varfarin
Tedarik Bilgisi: İBN-İ Sina Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi
ICD-10 Kodu: Z79.8;I82;Z95.2;Z95;4
ICD-10 Adı: Profilaktik tedaviler diğer; Diğer venöz emboliler ve trombozlar; Kalp kapağı protezi; Kalp-kapak değişimleri, diğer
Reçete: NORMAL REÇETE
İthal / İmal: İTHAL
Farmasötik Form: TABLET

Kullanım Şartları:
1-KARDİAK VALF REPLASMANINDA
2-VENÖZ EMBOLİ VE TROMBOZ TANISI OLAN HASTALARDA KULLANILIR.

SGK İlaç Ödeme Durumu

Warfarin SGK tarafından ödenmektedir. Ayaktan ve yatan ödemeleri de karşılanmaktadır.

Yukarıdaki bilgiler, ilacuzmani.com sitesinde bulunmaktadır. Warfarin ile ilgili güncel ilaç bilgilerine ve ödeme durumuna İlaç Fiyatı sitesinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş