Sabahları 1 bardak için, tüm göbek yağlarınız yok olsun!

Sabahları bir bardak içtiğiniz bu mucizevi içecek, tüm göbek yağlarınızın yok olmasına yardımcı olabilir! Bu etkili içecek, metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını arttırır. Ayrıca, içerdiği antioksidanlar ve vitaminler sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri almanıza yardımcı olur. Artık sabahları enerjik başlamak ve fit bir vücuda sahip olmak hayal değil!

Göbek yağlarınızı hızlı yakan karışım!

Zayıflamak isteyenlerin en fazla problem yaşadıkları bölge göbek kısmında bulunan yağlardır. Çünkü göbek bölgesinde bulunan fazla yağlar en zor yakılan yağlardandır. Göbek yağları çok rahatsız edicidir ve farklı hastalıklara neden olabilir. Pekiyi, göbek yağlarını kısa sürede yakmanıza yardımcı olabilecek bazı basit ev ilaçları olduğunu biliyor muydunuz?

Göbek yağlarını gidermek için ev yapımı tarif:

Malzemeler: 100 gr. kuru erik, 1 litre su.

Hazırlanışı: Kapaklı bir cam şişenin içerisine 1 litre suyu dökün. Şişenin içerisine erikleri ekleyerek ağzını kapatın ve evinizdeki karanlık bir yere koyun. 1 hafta boyunca karanlık ortamda bekletin. 1 hafta sonra karışımı süzün, artık yağ yaktıracak içeceğiniz hazır!

Nasıl kullanılır?

Göbek yağlarınızı yakacak bu karışımı her sabah aç karnına 1 bardak için. Bu karışımı 1 ay süreyle veya vücut şeklinizde düzelme fark edene kadar devam edebilirsiniz.

Kuru erik ve kuru erik suyunun faydaları

Kuru eriğin bu faydalarını öğrendikten sonra mutfağınızdan eksik etmeyeceksiniz. İşte kuru erik ve kuru erik suyunun faydaları;

 • Sindirime yardımcı olarak kilo vermeyi kolaylaştırır,
 • Kabızlığı önler ve hemoroidi iyileştirir,
 • İyi bir demir kaynağı sağlar,
 • Kemikleri ve kasları sağlamlaştırır,
 • Kolesterol seviyelerini dengeler,
 • Kan basıncını düşürür,
 • İştahın azalmasına yardımcı olur,
 • Kolon kanseri riskini azaltır,
 • Amfizeme karşı korur,
 • Tansiyonu düşürür,
 • Karaciğer sağlığı için faydalıdır.

Son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, eriklerin kanser riskini önlemek için de kullanıldığını göstermiştir. Şeker hastalığını önlemek ve kilo vermeyi teşvik etmek için çok faydalıdır.

2 Haftada göbek eritmek mümkün mü?

Göbek eritmek için ne yapmalı, ne içmeli? Elbette ki, hemen sonuç beklemek ciddi bir hata olur. Ancak düzenli bir beslenme ve egzersiz programı kombinasyonu sonucunda göbek eritmeniz mümkündür. 2 hafta içinde göbek bölgenizde gözle görülür bir değişiklik fark edebilirsiniz.

Özet

Göbek yağları için evde hazırlayabileceğiniz doğal bir karışım tarifi okudunuz. Bu karışım, göbek bölgesindeki yağların yanı sıra kilo kaybını da sağlayabilir. Ayrıca, kuru erik ve kuru erik suyunun da birçok faydası vardır. Göbek eritmek için sabırlı ve düzenli bir şekilde çalışmanız gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir