Özel Hastane Anjiyo Fiyatları 2023: SGK Stent Desteğiyle Uygun Fiyatlara Tedavi Olun!

Özel hastanelerde anjiyo işleminin fiyatları 2023 yılında da değişmeye devam ediyor. Ancak, SGK stent desteği sayesinde bu fiyatların bir kısmı karşılanabiliyor. Anjiyo işlemi, kalp damarlarının incelenmesi ve tıkanmaların giderilmesi için yapılır. Bu işlem için özel hastaneler genellikle farklı fiyat aralıkları sunarlar. Ancak, özellikle SGK stent desteği sayesinde maddi açıdan bir rahatlama sağlanabilir. Bu nedenle, 2023 yılında da özel hastanelerde anjiyo işlemi yaptırmayı düşünen hastaların öncelikle SGK desteği hakkında bilgi almaları ve ardından fiyat araştırmalarına başvurmaları önerilir. Bu sayede, daha hesaplı bir anjiyo işlemi yaptırmak mümkün olabilir.

2023 Yılı Özel Hastane Anjiyo Fiyatları ve SGK Stent Ücretleri

Özel hastanelerde yapılan anjiyo işlemi, kalp ve damar hastalıklarının tedavisi için en önemli yöntemlerden biridir. Anjiyo işlemi sırasında kalp ve damarlar üzerindeki sorunlar tespit edilip, tedavisine yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir. Özel hastanelerde yapılan anjiyo işlemlerinin fiyatları, hastanenin bulunduğu şehre, hastanenin kalitesine ve işlem sırasında kullanılan araç ve gereçlere göre değişebilmektedir. Bu makalemizde, 2023 yılında özel hastanelerde anjiyo ve SGK stent ücretleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

2023 SGK Anlaşmalı Özel Hastane Anjiyo Ücreti

SGK anlaşmalı özel hastanelerde anjiyo işlemi yaptırmak isteyen hastalar, muayene ve işlemlerin yarısını ödeyerek tedavi olabilirler. Anlaşmalı hastanelerde anjiyo ücretleri ortalama olarak 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişebilmektedir.

Özel Hastane Anjiyo Fiyatları 2023 Güncel

Özel hastanelerde anjiyografi işlemleri bilekten veya kasıktan yapılmaktadır. Özel hastane anjiyo fiyatları, hastanenin bulunduğu şehir, hastane kalitesi, işlem süresi, kullanılan malzemeler ve cihazlar gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Ortalama olarak özel hastane anjiyo fiyatları 1.200 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Medical Park Özel Hastane Anjiyo Fiyatları: 5.000 TL-15.000 TL

Medline Hastanesi Özel Hastane Anjiyo Fiyatları: 6.000 TL

Ümit Hastanesi Anjiyo Ücretleri: Kasıktan; 3.100 TL Bilekten ise 2.300 TL

Özel Kolon Hastanesi Anjiyo Fiyatları 6.000 TL ile 7.000 TL

Florence Nightgale Hastanesi Anjiyo Fiyatı 5.000 TL’den başlayarak artış gösterebilir.

Acıbadem Anjiyo Fiyatı: 7.000 TL ve 13.000 TL

Medipol Hastanesi Anjiyo Ücretleri 4.500 TL ile 7.500 TL arasında değişebilmektedir.

Keçiören Özel Hastanesi 800 TL ile 1.300 TL arasında anjiyo işlemi yapmaktadır.

Memorial Ataşehir Hastanesi Anjiyo Fiyatları 2023 yılında 5.500 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi: Bilekten yapılan anjiyo 1.500 TL, kasıktan yapılan anjiyo ücretleri 7.500 TL

Avrupa Özel Şafak Hastanesi Anjiyo Fiyatları 6.000 TL

Özel Medikal Hastanesi: 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilmektedir.

Ankara Medical Park Özel Hastanesi: 5.000 TL ve 10.000 TL

Devlet Hastanesinde Anjiyo Ücreti Ne Kadar?

Devlet hastanelerinde sigortalı olan hastalar, anjiyografi yaptırmak için ücretsiz olarak tedavi olabilirler. Sigortasız hastalar ise ortalama olarak 500 TL ile 1.000 TL arasında bir ücret ödeyerek devlet hastanelerinde anjiyo yaptırabilirler.

Stent İşlemleri

Stent takma işlemleri özel ve kamu hastanelerinde yapılmaktadır. Özel hastane stent fiyatları 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilmektedir. SGK anlaşması olan hastalar devlet hastanelerinde ücretsiz stent takabilirler. Sigortasız hastalar ise ortalama 550 TL ile 2.700 TL arasında bir ücret ödeyerek stent işlemlerini yaptırabilirler.

Kasıktan Anjiyo Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Kasık anjiyosu ücretleri, hastaneye ve işlem sırasında kullanılan malzemelere göre değişebilir. Ankara Medical Park, Keçiören Özel Hastanesi ve Özel Tıp Hastanesinde kasıktan yapılan anjiyo fiyatları ortalama olarak 1.000 TL ile 9.000 TL arasında değişebilmektedir.

İlaçlı Stent Fiyatları 2023 Güncel

Sigortasız hastalar devlet hastanelerinde stent için ortalama 500 TL ile 3.000 TL arasında bir ücret ödeyerek tedavi olabilirler. Özel hastane kalp stent fiyatları 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilmektedir. SGK’lı hastalara devlet hastanelerinde ücretsiz stent takılabilir.

Bilekten Anjiyo Ne Kadar Sürer?

Bilekten yapılan anjiyo işlemi yaklaşık olarak 5-10 dakika sürmektedir. Anjiyo sonrasında hastalar işlerine dönebilmektedirler.

Anjio Yapılırken Hasta Uyutulur mu?

Anjiyo işlemleri sırasında hasta uyutulmaz. İşlem yapılacak bölgeye lokal anestezi yapılır ve hastanın o bölgesi uyuşturulur.

SGK Stent Ücretini Karşılıyor mu?

İlaç kaplı koroner stent masrafları yargı kararına göre SGK tarafından karşılanmaktadır.

Fiyatlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her hastanenin fiyatlandırma politikası farklıdır. Hastanelerdeki muayene, teşhis, test ve analiz sonuçları ve ek ücretler değişkenlik göstereceği için kurumdan en net fiyat bilgisini almanız önemlidir

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir