İbrahim tatlıses Bodrum’da trafik kazası geçirdi

Ünlü müzisyen İbrahim Tatlıses, Bodrum’da bir trafik kazası geçirdi. Olay, Tatlıses’in aracının bir kamyonla çarpışması sonucu meydana geldi. Kazadan sonra Tatlıses, hemen hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şu anda durumu iyi ve tedavisine devam ediliyor. Kazanın detayları hakkında daha fazla bilgi henüz mevcut değil, fakat tüm sevenleri İbrahim Tatlıses’in sağlığı ve iyileşmesi için dualarını esirgemiyorlar.

İbrahim Tatlıses’in Yalıkavak’taki Trafik Kazası

Akşam bir mekanda vereceği konser için Yalıkavak’a giden İbrahim Tatlıses’in içinde bulunduğu panelvan minibüs, bir başka araçla çarpıştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Kazada Üç Aracın Karışması ve Yangın Çıkması

Bir kamyon diğeri VİP araç biri de otomobil olmak üzere üç aracın karıştığı kazada araçlarda küçük çaplı yangın çıktı. Tatlıses’i yanmaktan vatandaşlar kurtardı. Kazadan sonra alev alıp yanmaya başlayan aracı çevredeki vatandaşlar yangın tüpü ile söndürdü. Kaza sırasında yağış olması ve çevredeki vatandaşların da müdahalesi ile çıkan yangının büyümeden söndürüldüğü belirtildi.

İbrahim Tatlıses’in Kurtarılması

Olay yerine gelen ekipler minibüste sıkışan İbrahim Tatlıses’i araçtan çıkardı. Tatlıses’in yanında kızının da bulunduğu iddia edildi. Bu arada kaza yerine gelen İbrahim Tatlıses’in çocukları Ahmet Tatlıses ile Dilan Çıtak da endişeyle kurtarma çalışmalarını takip etti. İbrahim Tatlıses’in yakınları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için beyaz branda kullandı. Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi.

Yaralıların Durumu

Kurtarma ekipleri tarafından İbrahim Tatlıses ile birlikte araç içerisinden çıkarılan biri kadın 4 kişi hastaneye kaldırıldı. Kadın yaralının durumun ağır olduğu diğer yaralıların ise durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir