Hametol Krem Ne İşe Yarar? Hametol Krem Nasıl Kullanılır?

Hametol Krem, iltihaplı ve kaşıntılı deri rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılan bir kremdir. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde derideki enfeksiyonları ve kaşıntıyı hafifletir, cildi yumuşatır ve yeniden yapılandırır. Hametol Krem, egzama, sedef hastalığı, mantar enfeksiyonları, akne, yaralar, cilt yanıkları ve irritasyonlarının tedavisinde etkilidir. Krem, temiz ve kuru cilde ince bir tabaka halinde uygulanır ve hafifçe masaj yaparak emilmesi sağlanır. Günde 2-3 kez kullanılması tavsiye edilir. Hametol Krem, etkili formülü ile cilt problemlerinizin hızlı ve etkili bir şekilde çözümüne yardımcı olur.

Hametol Krem Ne İşe Yarar?

Hametol krem, başta cilt tonu eşitsizlikleri ve cilt lekeleri için kullanılabilecek harika ürünlerden biridir. Zamanla cilt renginde eşitsizlikler meydana gelebilir. Bu durum genelde yaş almaya bağlı olarak ortaya çıksa da, çevresel faktörler de cilt rengi eşitsizliklerine neden olan durumlar arasındadır. Özellikle hormonların değiştiği süreçlerde cilt renginde ve cilt üzerinde farklı sorunlar meydana gelebilir. Bu durum bayanlarda daha çok hamileliğe bağlı olarak ortaya çıkabilir. Elbette sadece hamilelik değil, kullanılan kozmetik ürünler de, cilde büyük zarar veren etmenlerdendir.

Hametol Krem Nedir?

Adeta cilt sorunları üzerinde mucizevi bir etkiye sahip olan hametol krem, Abdi İbrahim markasına aittir. Kremin içeriğinde hiçbir kimyasal kullanımı yapılmamıştır. Hametol kremi özel kılan bu durum ise, pek çok kişi tarafından kremin merak edilmesine ve gündemde kalmasına etmen olmuştur. Krem içerisinde diğer kremlerde bulunan; parfüm, alkol, civa, paraben, ve koruyucu madde yoktur. Cildi tahriş etmediğinden dolayı da, en hassas cilt yapısına sahip olan kimseler bile rahatlıkla kremi kullanabilir.

Hametol Krem Çeşitleri

Piyasada üç farklı çeşitte kullanıma sunulan Hametol kremleri şunlardır:

  • Cilt bakım kremi
  • Hametol onarıcı bakım kremi
  • Hametol bebek pişik kremi

Bu üç çeşit kremden kendi ihtiyacınıza yönelik kremi kullanmanız önerilir.

Hametol Krem Nasıl Kullanılır?

Hametol kremin her bir çeşidi farklı cilt sorunları için kullanılır. Hangi kremi kullanmanız gerektiğine değinmeden önce, temiz cilt üzerine uygulamanın önemli olduğunu belirtmeliyiz.

  • Hametol onarıcı kremin kullanımı; tahriş olan bölgeye bir nohut tanesi kadar sürmek yeterli olur. Günde iki veya üç kez kullanıma uygundur.
  • Hametol cilt bakım kreminin kullanımı; burada günlük nemlendirici kullanır gibi kullanabilirsiniz. Özellikle gece yatmadan önce ve sabah güne başlarken kullanımını yapabilirsiniz.
  • Hametol pişik kreminin kullanımı; bebeklerin tahriş olan bölgeleri, ılık su ile yıkanır. Yıkanan bölge kurutulur ve bir miktar hametol pişik kremi sürülür. Akabinde temiz bebek bezi takılır. Her bez değişimi sonrası kullanabilirsiniz.

Hametol Krem Tüylenme Yapar mı?

Bu kremi yüz de dahil olmak üzere vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüylenme söz konusu değildir.

Hametol Krem Nerede Satılır?

Hametol kremi eczanelerden ve online satış mağazalarından temin edebilirsiniz.

Hametol Krem Ne Kadar? 2022 Fiyatı

Hametol Cilt Bakım Kremi ve Hametol Onarıcı Bakım Kremi 39,00 TL dir. Hametol Baby Pişik Kremi ise 45,00 TL den satılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş