Hametan Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Hametan krem, cilt problemlerine en etkili çözümlerden biridir. Bu krem, ciltteki çatlak, yara, yanık ve egzama gibi problemleri tedavi etmek için özel olarak tasarlanmıştır. İçerdiği doğal bileşenler sayesinde cildinizi nemlendirir ve iyileştirir. Ayrıca, tedavi edici özellikleri sayesinde ciltteki irritasyonları hızla giderir. Hametan krem, etkili ve güvenli bir yara tedavisi sağlar ve cildinizi yenileyerek daha sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırır. Cilt problemleri için en iyi ve güvenilir çözüm için hametan krem tercih edebilirsiniz.

Hametan Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Hametan krem, cilt sorunlarını kısa sürede tedavi eden etkili bir kremdir ve birçok cilt probleminde kullanımı sebebiyle bayanların en çok tercih ettiği kremler arasında yer almaktadır. Hamatelan krem, yara, yanık, pişik gibi cilt lezyonlarında kullanılmak üzere hekimler tarafından reçete edilmektedir.

Hametan Krem Ne İşe Yarar?

Hametan krem, deri yüzeyinde oluşan çatlamış ve kurumuş ciltlerin tedavisinde, ufak çaplı kesik ve çiziklerin iyileştirilmesinde, güneş yanıklarının tedavisinde, yatak yaralarının önlenmesinde etkili bir kremdir. Ayrıca cilt renk tonunu eşitler, ameliyat yaralarının hızlı iyileşmesine yardımcı olur, cildi nemlendirir, besler ve vücut çatlaklarını giderir.

Hametan Krem Neye İyi Gelir?

 • Bebeğin pişiği
 • Emziren annelerin çatlamış meme uçları
 • 1. ve 2. derece güneş yanığı
 • Kurumuş ve çatlamış cilt yüzeyi
 • Sivilceler, çarpma ve düşme sonucu oluşan cilt lezyonları
 • İltihaplı sivilceler, sivilce lekeleri ve cilt lekeleri
 • Ameliyat yaraları, yatak yaraları ve cilt çatlakları

Hametan Krem Nasıl Kullanılır?

Hametan krem, ince bir tabaka halinde günde 2-3 kez sorunlu bölgeye uygulanır. Gerikli hallerde uygulanan bölge üzeri gazlı bez ile kapatılabilir. Kremi kullanmadan önce cilt yüzeyi mutlaka temizlenmelidir.

Hametan Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Hametan krem genellikle zararı az olan bir kremdir. Fakat ilacın etken maddesine karşı alerjisi olanlarında deri döküntüsü, yüz, dudak ve gırtlakta şişme, yanma hissi görülmektedir. Bu durumda ilaç kullanımı hemen kesilmeli ve bir uzmandan yardım alınmalıdır. Hametan krem, bebekler ve yaşlılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilen bir kremdir.

Hametan Krem Hakkında Merak Edilenler

 • Hametan krem egzama tedavisinde kullanıma uygun değildir, fakat cildi nemlendirmek ve hastalıktan kaynaklanan cilt kuruluğunu gidermek için kullanılabilir.
 • Hametan krem reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilir. Sağlık bakanlığı tarafından karşılandığı için hekimlere de reçete ettirilebilir.
 • Hametan krem, topuk çatlaklarının giderilmesinde kullanılmaktadır.
 • Hametan krem, vücuttaki pişik, isilik ve tahriş gibi durumların tedavisinde kullanıma uygundur, fakat genital bölgelerde kullanımı uygun değildir.
 • Hametan krem güneş yanıklarına iyi gelmekte ve nemini kaybetmiş, yanmış cildinizi nemlendirip kısa sürede tedavi etmektedir.

Hametan Krem Kullananlar

Mucizevi bir ilaç olan Hametan krem, birçok kişinin güneş yanığına, pişiğe, dudak çatlaklarına, çok kuru ciltlere birebir olarak kullandıkları bir kremdir. Ayrıca Roaccutane tedavisinde nemlendirici krem olarak ta tavsiye edilmektedir.

Hametan Krem Fiyatı 2022

Hametan krem fiyatı 2022 Mayıs ayında 22,26 TL’dir ve reçeteli ya da reçetesiz satın alınabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş