Dünyanın yeni yayın platformu : EXXEN

EXXEN, Türkiye’nin yeni ve etkileyici dijital yayın platformudur. 2021 yılının başlarında başlatılan EXXEN, ülkedeki en son ve popüler yerli ve yabancı içerikleri tek bir yerde sunarak tüketicilerin beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. EXXEN, orijinal yapımları, özel konukları, canlı yayınları ve daha fazlasını içeren geniş bir içerik kütüphanesi sunarak, zengin bir eğlence deneyimi sunar. Kullanıcı dostu arayüzü ve çeşitli abonelik seçenekleriyle, EXXEN, herkesin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kendi içeriklerini üreten çok sayıda Türk oyuncu ve yapımcının yer aldığı EXXEN, Türk dijital yayıncılığı için yeni bir çağ başlatmaktadır. EXXEN, Türkiye ve dünyadaki izleyiciler için bir zorunluluk haline gelmiştir.

Günümüzdeki Dijital Yayıncılık Rekabeti

Günümüz teknoloji çağı olmakla beraber rekabetlerde arttı. Dünyada hemen hemen her ülkede dijital yayıncılık alanındaki rekabet Türkiye’ye de sıçradı. Dünya genelindeki Covid-19 virüsü nedeniyle pandemi döneminde gerek Netflix, gerek BluTV, gerekse de puhutv derken şimdi de prime videonun Türkiye gelmesiyle, insanların seçenek olasılığı oldukça arttı.

Exxen: Acun Ilıcalı’nın Yeni Dijital Platformu

Yazının başında da belirttiğimiz gibi son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Acun Ilıcalı şimdide dijital yayıncılığa Exxen adı altında giriş yapıyor. Bu platformun içinde aynı diğer platformlardaki gibi yarışmalar, filmler, diziler ve belgeseller izleyicilerle buluşacak. Daha önce geçtiğimiz aylarda Exatlon Türkiye adı ile bir yarışma programıyla dijital platform Netflix’te izleyici ile buluşan Acun ılıcalı, bir dijital platformla ilk projesine imzayı atmıştı.

Exxen’in İçeriği

Bu platform Netflix’te en çok izlenenler arasında günlerce kalmıştı. Exxen’in hayata geçirilmesinde bu platformun büyük etkisi olmuştur. Şimdilik sadece adı bilinen Exxen’in içeriği daha tam olarak bilinmiyor. Dışardan bakıldığında Tv8 deki yapımlar ve oynanan yarışmalardan çok da farklı şeyler olmayacağı öngörülüyor. Fakat işin için de Acun Ilıcalı olduğu zaman her an her şey olabiliyor. Saniyesinde her şey değişebiliyor. Bu platformun içindeki yapımlarda 3 adam ve Cem Yılmaz gibi isimlerin içerik üreteceği gelen haberler arasında. Bu platform için ayrılan bütçeden hiç haber yok. Önümüzdeki günlerde bu bütçenin açıklanması bekleniyor. Televizyonculuk’ta hayallerini gerçekleştiremediğini söyleyen Acun Ilıcalı Exxen’le çok iddialı olduğu da söylenen haberler arasında. Son olarak Exxen’i çok merak ediyor, en kısa zamanda görmek istiyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir