Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

Doktorlar tarafından tedavi edilemeyen egzama, kaşıntılı ve rahatsız edici bir deri rahatsızlığıdır. Ancak, şimdi raflarda bulabileceğiniz bir çözümle artık egzamadan rahatlayabilirsiniz. Bunu yapmanın yolu, uzmanlar tarafından önerilen ve egzamanın semptomlarını hafifletmek için özel olarak formüle edilen bir krem kullanmaktır. Bu krem, doğal ve etkili bileşenleri içerir ve cildin sağlıklı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Bu nedenle, egzamadan muzdarip olan herkesin bu kremi denemelerini öneriyoruz.

Anne Paige Sweeney ve Egzama Problemi

Anne Paige Sweeney, kızı Evie Rae’yi iki sene boyunca birçok dermatoloğa kızının egzamasını tedavi ettirmek umuduyla götürdü. Fakat kullandığı ilaçların hiçbiri kızın egzamasını tedavi etmedi. Kızının acı çekmesine dayanamayan anne zor zamanlar yaşadı.

Kızının Egzama Problemi

Daily Mail’e verdiği röportajda 23 yaşındaki anne kızının uyurken dahi kaşındığını ve çoğu zaman bu kaşımaların egzamaları bölgelerin kanamasına neden olduğu söyledi. İngiltere’nin Nottingam kentinde yaşayan anne ve kızı tedavisi olmayan bir egzama problemi ile karşı karşıyaydı. Kızını birçok doktora götürmesine rağmen egzamadan kurtulamadılar. Kızının hastalığına çare bulunamadığı için küçük kızın vücudu yara içerisinde kaldı. Egzamaların sebep olduğu ağrı ve kaşınmalar küçük kızı hem uykusuz bırakıyor hem de sinirlendiriyordu.

Çözüm’deki Kremin Keşfi

Anne Paige, bir gün gittiği bir eczanede gözüne ilişen kremi aldı ve evine gitti. Eve gider gitmez kızının yaralarına kremi sürdü ve 1 hafta içerisinde kızının egzamalarının ve yaralarının iyileştiğini gördü. Kremin adının ‘Childs Farm Moisturizer’ olduğunu ve sadece 5 dolara satıldığını da belirtti. İngiltere’de bulunan birçok eczanede kremin bulunduğunu da ekledi. Krem Amazon gibi sitelerden de temin edilebiliyor ve dermatologlar tarafından onaylanmış.

Anne Paige ve Kızının Dönüşümü

Anne Paige, kremden o kadar memnun kalmış ki etkisini görür görmez Facebook adresinden paylaşmış ve gönderisi 30 bin kişi tarafından beğenilmiş. Kızı için kremi kullandıktan sonra herhangi bir yan etkisi olmadığını ve cildinde başka problemlere sebebiyet vermediğini de söylüyor. İlginç bir şekilde kızı iyileşen Anne Paige ve kızı artık çok mutlu.

Çaresizde Olsa Ümit Hiç Kaybetmeyin

Eğer etrafınızda egzama hastası olan insanlar varsa bu kremi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyin. Umutsuzluğa kapılmadan her zaman bir çözümü olduğunu unutmayın.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş