Canesten krem ne işe yarar, sivilceye iyi gelir mi?

Canesten krem özellikle mantar enfeksiyonlarına karşı kullanılan bir kremdir. Ayak mantarı, jock kaşıntısı gibi cilt mantarları, vajinal mantar enfeksiyonları gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir. Ancak, sivilce tedavisi için uygun bir krem değildir. Ciltteki mantar enfeksiyonlarına karşı etkisi bulunan Canesten kremi, dermatolog tavsiyesi ve cilt probleminizin nedeninin kontrol edilmesi sonrasında kullanılabilir.
Canesten Krem Nedir?

Canesten krem bir antifungal ilaçtır ve Bayer firması tarafından üretilmektedir. Canesten kremin etken maddesi, klotrimazol mikronize isimli bir yapıdır. Daha çok mantar ve maya enfeksiyonlarına yönelik etkilidir. Canesten krem genellikle cilt üzerine uygulanır ve birçok farklı hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Canesten Krem Ne İşe Yarar?

Canesten krem, mantar ve maya enfeksiyonlarına yönelik etkilidir. Ciltte oluşan enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Ayrıca ayak mantarı, kasık mantarı, maya enfeksiyonları, saçkıran hastalığı, vajinal mantar ve bebek bezi döküntüsü gibi çeşitli durumlar için de kullanıma uygundur.

Canesten Krem Nasıl Kullanılır?

Canesten kremi doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Kullanım şekli hastalığa göre değişebilir. Sorunlu bölgeye günde 2-3 kez ince bir tabaka halinde uygulanır. Kullanım süresi de hastalığa göre değişiklik gösterir. Kesin sonuçlar almak için Canesten kremi 2 hafta kadar düzenli olarak kullanmanız önerilir.

Canesten Krem Genital Bölgede Kullanılır Mı?

Genital bölgede meydana gelen mantar enfeksiyonları için Canesten krem doktor önerisi ile kullanıma uygundur.

Canesten Krem Reçetesiz Satılır Mı?

Canesten krem yalnızca eczanelerde satılmaktadır ancak reçetesiz olarak sahip olabilirsiniz.

Canesten Krem Fiyatı 2022

Canesten krem güncel fiyatı 25 TL’dir.

Canesten Krem Kullananların Yorumları Neler?

Canesten kremi kullananlar düzenli kullanıldığında hastalıklarından kurtulduklarını ve memnuniyet duyduklarını belirtiyorlar. Ancak doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması önemlidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş