BIMIERE 100 MG FİLM KAPLI TABLET (2 TABLET)

Bimiere 100 mg Film Kaplı Tablet (2 Tablet) hafif ila orta dereceli ağrı ve ateş gibi belirtilerin tedavisinde etkili bir ilaçtır. Aktif bileşeni olan ibuprofen, iltihaplanma ve ağrıyı azaltarak rahatlama sağlar. Film kaplı tablet formu sayesinde mide üzerinde minimal etkiye sahiptir ve kullanımı oldukça kolaydır. Bimiere 100 mg Film Kaplı Tablet, birçok hastalık ve durumda kullanılabilecek güçlü bir ağrı kesici olarak öne çıkmaktadır. Tedavi sürecinde kullanımı doktor tarafından önerilen doz ve sürede yapılmalıdır.

Sağlıksistemi.com üzerinden BIMIERE ilacının güncel fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. SGK tarafından ödenmeyen ilaç, ayakta veya yatarak tedavi sırasında da ödenmez. BIMIERE kullanımı ile ilgili olarak özet bilgiler ve kullanım talimatları şöyle sıralanabilir:

BIMIERE ne için kullanılır? Kullananların rahat bir uykuya dalması için kullanılan BIMIERE ilacı, uyku bozuklukları tedavisinde kullanılır.

BIMIERE kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler? Bu ilaçla ilgili kullanmadan önce dikkat etmeniz gerekenler şunlardır; hamileyseniz, alerjiniz varsa, böbrek veya karaciğer sorununuz varsa mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

BIMIERE nasıl kullanılır? İlaç, sadece doktorunuzun önerisi doğrultusunda alınmalıdır. Gerekirse ilaç dozajı doktorunuz tarafından belirlenmelidir. BIMIERE ilacını yemeklerden yaklaşık bir saat önce almanız tavsiye edilir.

BIMIERE yan etkileri nelerdir? İlacın yan etkileri, baş dönmesi, uyku halinde artma gibi etkilerdir. Bu nedenle, araç kullanırken dikkatli olmanız önerilmektedir.

BIMIERE nasıl saklanır? İlacı oda sıcaklığında, nemden uzak ve çocukların erişemeyeceği bir yerde muhafaza etmek gerekiyor.

BIMIERE kullanım talimatı konusunda daha fazla bilgiye ise sağlıksistemi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir