Avene Güneş Kremi Kullananlar, Fiyatı

Avene güneş kremi, cildinizi UV ışınlarından koruyarak güneşin zararlı etkilerinden korur. Aynı zamanda nemlendirici özelliği ile cildinizi besler ve yumuşacık bir his bırakır. Avene güneş kremi kullananlar, ciltlerinin daha sağlıklı ve parlak göründüğünü söylüyorlar.

Avene güneş kremi fiyatı, kalitesine göre oldukça uygun ve ekonomiktir. Eğer siz de cildinizi güneşin zararlarından korumak istiyorsanız, Avene güneş kremi tam da size göre!

Avene Güneş Kremi Nedir?

Avene güneş kremi, Fransa’nın Avene köyünde yer alan termal suların kullanıldığı Avene ürünleri ile tanışmaya, cildimize ihtiyacı duyduğu nemi kazandırmaya, markanın birbirinden kaliteli ve güzel ürünleri ile cildimizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olan bir güneş koruyucu üründür. Bu köyde Avene termal sularının kullanıldığı termal bir terapi merkezi bulunmaktadır. Avene termal suları, hassas ve alerjik cilt tipine sahip olan kişiler için birebirdir ve ürünler en ileri seviye dermo-kozmetik teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Avene Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Avene güneş kremi, güneşin zararlı UVA ışınlarına karşı cildimizi SPF 50+ içeriği ile korur. UVA ışınlarının yanı sıra UVB ışınlarına karşı da etkilidir ve gözleri yakmayan formülü sayesinde gözleri rahatsız etmez. Ayrıca cildi tahriş etmez, aksine tahriş olmuş cildi yatıştırır. Bu güneş kremi, cildimizin nem kaybını telafi eder, cilde kaybettiği nemi geri kazandırır, cilt tahrişlerini giderir ve akneye meyilli ciltleri korur.

Avene Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Avene güneş kremi, güneşe çıkmadan yaklaşık 30 dakika önce cildimize sıkılmalıdır. Kullanmadan önce pompayı güzelce çalkalayınız. Güneşten daha iyi korunmak için bu kremi kullandıktan sonra SPRAY 50+ güneş spreyi ile vücudunuzun tamamını koruyabilirsiniz.

Avene Güneş Kremi Kullananlar

Avene güneş kremi kullananlar üründen oldukça memnunlar ve markanın diğer ürünleri gibi kaliteli olduğunu düşünülüyor. Ürün hiçbir şekilde ciltte parlama ve yağlanma yapmaz ve dokusu oldukça hafif ve akıllıdır. Ürün ayrıca cilt tarafından saniyeler içinde emilir ve makyajın altında saatlerce akmadan kalır. Ancak, üründen memnun kalmayanların da olduğu unutulmamalıdır.

Avene Güneş Koruyucu Ürünler Neler?

Avene güneş kremi dışında, markanın farklı cilt tipleri için formüle edilen güneş koruma spreyleri, mineral filtreli güneş koruyucu spreyleri, losyonları ve balmları da bulunmaktadır. Markanın çocuklar için özel olarak imal edilen güneş koruma kremi de bulunmaktadır.

Avene Güneş Kremi Fiyatı

Avene güneş kremi fiyatı, hangi ürünü satın aldığınıza ve ürünün gramajına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlar yaklaşık olarak 280 TL-400 TL arasında değişmektedir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir