Ameliyat olmadan, midenizi doğal yollarla küçülterek kilo verin!

Midenizi doğal yollarla küçültererek kilo vermek isteyenler için ameliyatsız çözüm burada! Artık diyet yapmak yerine midenizi küçülterek sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bu yöntemle, vücudunuza zarar vermeden istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Doğal yollarla midenizi küçültererek, kendinize yeni bir yaşam tarzı oluşturun ve sağlıklı bir bedene kavuşun!

Doğal Yollarla Mide Küçültmek

Mide ameliyatı olmadan doğal yollarla midenizi küçülterek kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz? Uzmanlar midenin sadece 4 hafta gibi kısa bir süre içinde doğal olarak küçülebileceğini belirtiyorlar. Ayrıca araştırmalar midenin besin saklama kapasitesinin yeme alışkanlıklarımızla bağlantılı olduğunu da göstermektedir. Midenizin boyutunun fiziksel görünümle hiçbir ilgisi yoktur; bu nedenle küçük midesi olan güçlü bir adam ya da büyük midesi olan minyon bir insan olabilirsiniz. Mide ne kadar genişlerse, yeme alışkanlığınıza bağlı olarak o kadar fazla yiyecek almayı bekler.

Mide Nasıl Küçültülür?

Midenin doğal bir şekilde küçültülmesi cerrahi operasyondan farklı olarak belli bir sürede gerçekleşir. Mideyi doğal yollarla küçültmek için ilk haftada normal porsiyonların % 15 oranında azaltılması tavsiye edilir.

Mide Küçültme Önerileri

  • Kalori hesabı yapmayın! Midenizi doğal yollarla küçültmeye karar verdiyseniz kalori hesaplaması yapmayın! Bunun yerine porsiyonları görsel olarak tartın. Porsiyonların daha büyük görünmesi için daha küçük tabaklar kullanın.
  • Açlık hissini susuzluk hissiyle karıştırmayın. Her yemekten önce mutlaka su için. Su içmeyi adet haline getirmeye başladığınızda artık kendinizi daha fazla tok hissedeceksiniz. Böylelikle daha az beslenme ihtiyacı hissettiğinizi göreceksiniz.
  • Açlığı tatlı özlemiyle karıştırmayın. Maden suyu veya her türlü gazlı içecek tüketiminin yerini sade suyla değiştirin. Asit barındıran ürünler mide mukozanızı tahriş edecek ve kendinizi daha fazla aç hissedeceksiniz.
  • İlk haftalardan sonra yiyecek porsiyonlarını % 25 azaltmaya çalışın. Yeni porsiyon tercihinizle birlikte gazlı içecekleri hayatınızdan çıkardığınızda vücudunuzun eskisi kadar sık ​​yiyecek istemediğinin farkına varacaksınız.
  • Yemeklerinizi yavaş yavaş ve iyi çiğneyerek yiyin! Yeme alışkanlıklarınızdaki bu değişiklikler ile mide kapasitenizi düşürmeniz mümkündür, böylece daha hızlı doyar ve kendinizi daha az aç hissedersiniz.
  • Besin yoğunluğu olan ve tok tutan yiyecekler seçin. Sebzeler hem posalıdırlar hem de fazla kalori içermezler, bu da daha az kalori tüketerek doymanıza yardımcı olur.
  • Porsiyon kontrolün anahtardır! Daha sağlıklı yiyecekler seçmek ve daha küçük porsiyonlar tüketmek, sadece midenizin küçülmesine değil, aynı zamanda sağlıklı ve doğal bir şekilde kilo vermenize de katkı sağlayacaktır.

Midenizi Küçültmek İçin İpuçları

Süreç sırasında reddedemeyeceğiniz birkaç porsiyon yemeğin sunulduğu bir davette diyetinizi bozarsanız, ertesi gün moralinizi bozmadan diyet planınıza devam edin. Daha önceki sağlıksız beslenme alışkanlığınıza geri dönmeyin! Beslenme düzeninize sadık kalmazsanız, kısa sürede mideniz normale döner ve tekrar giderek daha fazla yiyeceğe ihtiyaç  duyar hale gelirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş