Ürettiği doğal krem her türlü yaraya şifa oluyor

“Ürettiği doğal krem ile her türlü yaraya şifa bulun!” Doğal kremimiz, bitkisel bileşenleri sayesinde ciltteki yaraları ve tahrişleri doğal yolla iyileştirmeye yardımcı olur. Ürünümüz, en kaliteli ve doğal bileşenlerle özenle hazırlanmıştır. Ciltteki iltihaplanmaları, yanıkları, sivilceleri ve diğer yaraları etkili bir şekilde tedavi eder. Size sağlıklı bir cilt için doğal bir çözüm sunarız. Ürünümüzü mutlaka deneyin ve sağlıklı cildinizin keyfini çıkarın!

Doğal Krem İle Yaralar Artık Tarih Oluyor

Ürettiği doğal krem ile her türlü yaraya şifa olduğunu söyleyen Prof. Dr. Nizami Duran, yürüttüğü çalışmalar sonucunda elde ettiği verileri laboratuvar ortamında gerçekleştirdi. Daha sonra hayvanlar üzerinde deneyler yapan Duran, başarılı sonuçlar elde edince ürettiği kreme ad ve soyadının baş harfleri olan ‘ND’ adını verdi.

Bir Bakteri Enzimi İle Yaralar Hızla İyileşiyor

Bir bakteri enziminden yaranın hızla iyileşmesini tetikleyen yeni bir etkin madde bulan Prof. Dr. Duran, ilacın dirençli bakterilerin tedavisinde etkinliğini yükselten ve yaraları hızla iyileştiren doğal kremi üretti. Uzun süreli iyileşmeyen yaralar ile yatalak hastalarda yatmaktan dolayı oluşan yatak yaralarının tedavi edilmesi hedefleniyor.

Kirli ve Temiz Yaraların İyileştirilmesi

Temiz yaraların iyileşme süreci tamamen cildin veya hücrelerin bölünmesiyle ilgilidir. Kirli yaralarda ise enfeksiyon oluşur ve mikroorganizmalar yok edilmelidir. Doğal krem ile uzun süreli iyileşmeyen yaraların ve yatalak hastalardaki yatak yaralarının tedavisi amaçlanmaktadır.

Krem İle İyileşme Hızı %450 Arttı

Prof. Dr. Duran tarafından uygulanan tedavi grubundan alınan yara numunelerinde mikroorganizma üremesinin olmadığı gözlemlendi. Yani doğal krem, yaradaki mikropları öldürerek cildin iyileşmesini hızlandırıyor. Tedavi grubunda bulunan üreme etkenlerinin kontrol grubuna karşı, alınan numunelerde iyileşme hızında 2,2 ila 4,5 kat artış gözlemlendi. Bu, müthiş bir başarıdır.

Patent Hazırlıkları Son Aşamada

Prof. Dr. Duran, ürettiği kremi insanların yaşamlarının her alanında güvenle kullanabileceklerini ve patent hazırlıklarının sona erdiğini söyledi. Evdeki basit kazalardan, çocuk düşmelerine ve savaşta alınan yaralara kadar her alanda kullanılabilir. Doğal bir krem olduğu için herhangi bir yan etkisi yoktur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir