Troderm krem vajinaya sürülür mü, sivilceye iyi gelir mi?

Troderm krem, vajinal enfeksiyonların tedavisinde etkili bir çözümdür ve sivilce gibi cilt sorunlarına da iyi gelmektedir. Troderm krem kullanarak cildinizi rahatlatırken, aynı zamanda vajinal enfeksiyonların neden olduğu kaşıntı, yanma ve kızarıklık gibi belirtileri de hafifletirsiniz. Troderm krem, cilt için güvenli olup, vajinaya uygulandığında hoş bir his bırakır ve cildinizi nemlendirir. Eğer vajinal enfeksiyon veya diğer cilt sorunlarıyla karşı karşıyaysanız, Troderm krem sizin için doğru bir seçim olabilir.

Troderm Krem Nedir?

Troderm krem, deri, ağız ve vajina bölgesinde görülen mantar enfeksiyonlarını tedavi etmek amacıyla kullanılan bir kremdir. Hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılmaktadır.

Troderm Krem Ne İçin Kullanılır?

Troderm krem, ciddi iltihaplar ile kendini gösteren mantar enfeksiyonları, ayak mantarı, tırnak mantarı, genital bölge mantarı ve kasık mantarı gibi hastalıklara iyi gelmektedir. Ayrıca atopik dermatit tedavisinde de kullanılmaktadır.

Troderm Krem Nasıl Kullanılır?

Hekiminiz Troderm krem nasıl kullanılır tarif ettiyse o şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir. Troderm krem nohut büyüklüğünde alınarak sorunlu bölgeye ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Kullanım süresi en fazla 14 gün olan kremi sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Troderm Krem Yan Etkileri Neler?

Troderm krem kullanımı sırasında ciltte yanma hissi, tahriş ve allerjik dermatit gibi yan etkiler görülebilmektedir. Allerjik bir cilt yapısına sahip olan kişilerde bu yan etkiler daha sık görülebilir. Bu durumda hemen doktorunuzla iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Troderm Krem Kullananlar ve Yorumları Neler?

Troderm kremi kullananlar, düzenli kullanımla mantar enfeksiyonlarından ve semptomlarından kurtulduklarını ve kremi önerdiklerini belirtmektedirler. Yan etkilerin nadir görüldüğü de vurgulanmaktadır.

Troderm Krem Fiyatı Ne Kadar?

Troderm kremin güncel fiyatı 2023 yılı için 71 TL’dir.

Troderm Krem Muadili Kremler Hangileri?

Troderm kremi bulamadığınız durumlarda Albacort krem, Fugisid krem, Fungoid krem, İzosol krem gibi muadil kremleri tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir