OLY PLUS krem ne için kullanılır, ne işe yarar?

OLY PLUS krem, ciltteki koyu renkli lekelerin, sivilce ve siyah noktaların giderilmesi için özel olarak formüle edilmiş bir kremdir. Ciltteki renk dengesizliklerini azaltarak, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümü sağlar. Ayrıca ciltteki nem dengesini korur ve cildi besler. OLY PLUS krem düzenli kullanımıyla parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

OLY Krem Nedir?

OLY PLUS krem, mantar enfeksiyonlarının tedavisinde oldukça etkili bir kremdir. İçeriğinde izokonazol nitrat olan OLY krem, cilt üzerinde mantar enfeksiyonlarının yayılmasını engeller ve tedavi eder. Ayrıca maya ve küf hastalıklarını da tedavi edebilir. Harici kullanım için hazırlanan beyaz ve yeşil renkli bir kremdir. 30 gramlık OLY krem, eczanelerden reçeteli veya reçetesiz olarak alınabilir.

OLY Krem Ne İşe Yarar?

OLY krem, mantar ve benzeri deri enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde bakterilerin ve mantarların cilt üzerinde yayılmasını engeller ve enfeksiyonun ilerlemesini durdurur. Oly krem, mantar enfeksiyonlarına karşı etkisini kısa sürede gösterir. Ayrıca, bronz renkten kahverengiye ve beyazdan pembeye çalan deri lekelenmeleri ve pullanmaların iyileştirilmesinde de kullanılabilir.

OLY Krem Ne İçin Kullanılır?

OLY krem, ağır iltihabi ya da egzamalar ile birlikte seyreden yüzeysel mantar enfeksiyonlarının hem başlangıç hem de ara tedavisinde etkilidir. Harici kullanım için hazırlanan Oly krem, ciltteki mantar enfeksiyonlarının ilerlemesini durdurur ve tamamen kaybolmasına yardımcı olur.

OLY PLUS Krem Faydaları Neler?

OLY krem’in diğer bir formu olan Oly Plus krem, ilerlemiş mantar hastalıklarının tedavisinde etkilidir. İzokonazol imidazol ilaç grubunda olan Oly Plus krem, mantar ve benzeri deri hastalıklarının tedavisini sağlar.

OLY PLUS Krem Nerelerde Kullanılır?

OLY Plus krem, parmak arası, kasık, vajinal ve genital bölge gibi mantar enfeksiyonlarının görüldüğü alanlarda kullanılabilir. Ancak, herhangi bir yan etki yaşamamak için kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

OLY Krem Nasıl Kullanılır?

OLY krem nasıl kullanılır, doktor tarafından belirlenmelidir. Ancak, doktorunuzla bu konuda konuşmadıysanız, günde bir kere sorunlu bölgeye Oly krem sürülebilir. Kremin tedavi süresi ortalama 2-3 hafta arasında değişebilir. Mantar hastalığı inatçı ise, tedavi bir ayı bulabilir.

OLY Krem Günde Kaç Kere Sürülür?

OLY krem, hastalıklı deriye günde bir kere sürülmelidir. Doktorunuza danışmadan daha fazla kullanmaktan kaçının.

Oly Krem İçeriği Nedir?

OLY krem, 1 gramında 10 mg izokonazol nitrat içerir. Beyaz yumuşak parafin, tween 60 ve sodyum EDTA gibi yardımcı maddeler de içerir.

OLY PLUS Krem Genital Bölgede Kullanılır Mı?

OLY PLUS krem, genital bölgede meydana gelen mantar enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılabilir. Ancak, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

OLY Krem Hamilelikte Kullanılır Mı?

Hamilelik döneminde ilaç kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekmektedir. OLY krem, mümkün olduğunca hamilelik döneminde kullanılmamalıdır. Kullanıldığı takdirde, özellikle ilk üç ay geniş alanlarda kullanılmaması önerilir.

OLY PLUS Krem Vajinaya Sürülür Mü?

OLY PLUS krem, vajinal mantar enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılabilir. Ancak, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

OLY Krem Yan Etkileri Nelerdir?

OLY krem’in ciddi yan etkileri görülmemektedir. Ancak, kremin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir