Nizoral krem vajinaya sürülür mü, ne işe yarar?

Nizoral krem, vajinal enfeksiyonlar gibi cilt problemlerine neden olan mantarların tedavisi için kullanılır. İçeriğindeki antifungal bileşenleri, mantarların büyümesini engelleyerek enfeksiyonların iyileşmesine yardımcı olur. Ancak, vajina bölgesinde kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın, çünkü bazı durumlarda bu bölgede kullanım önerilmeyebilir. Eğer doktorunuz öneriyorsa, kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyun ve uygulayın. Nizoral krem, düzenli kullanımıyla cilt problemlerini azaltabilir ve rahatlama sağlayabilir.
Nizoral Krem Nedir?

Nizoral krem, ketokonazol gibi etken maddeler içeren bir mantar kremidir. Nizoral krem, hücre zarının delinmesine neden olarak enfeksiyonları yok eder ve bir dizi cilt sorununa iyi gelir. Nizoral krem saçkıran, ayak mantarı, kasık mantarı gibi enfeksiyonları tedavi eder. Ayrıca Nizoral krem, SEBOREİK DERMATİT gibi kırmızı ve pullu cilt hastalıklarının tedavisinde de etkilidir.

Nizoral Krem Nasıl Kullanılır?

Nizoral krem sadece cilt yüzeyinde harici kullanılır. Nizoral kremi kullanmadan önce, enfekte olan bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız. Doktorunuzun önerdiği sayıda kullanmanız önemlidir. Kremi ince bir tabaka şeklinde uyguladıktan sonra üzerini kapatmamalısınız. Enfeksiyonun durumuna göre kullanım sıklığı değişebilir.

Nizoral Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Ciddi yan etkileri görülmeyen Nizoral krem, alerjisi olan kişilerde hafif yanma, kaşıntı, şişlik, kızarıklık ve tahrişe neden olabilir. Yan etkileri deneyimlerseniz, kullanmayı bırakın ve doktorunuza başvurun.

Nizoral Krem Fiyatı 2022?

Nizoral krem, 2022 yılında 24.72 TL olarak belirlenmiştir.

Nizoral Krem Kullananların Yorumları Nelerdir?

Nizoral kremi kullanan insanlar, kremi kullandıktan kısa süre sonra etkisini gördüklerini belirtiyorlar. Ayrıca, hafif bir dokunuşla bile uygulanabilen krem sayesinde enfeksiyonlardan kurtulduklarını söylüyorlar. Çoğu kullanıcı, herhangi bir yan etki yaşamadıklarını rapor ediyorlar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Giriş