İmpetex Krem Ne İşe Yarar?

İmpetex krem, erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluğunu tedavi etmek için kullanılan bir üründür. İçeriğindeki özel formül sayesinde kan akışını artırarak penisin sertleşmesini sağlar ve böylece cinsel performansı artırır. Ayrıca erken boşalma sorununu da çözebilir. İmpetex krem, güvenli bir şekilde kullanılabilir ve her yaşta erkekler tarafından tercih edilebilir. Eğer siz de cinsel hayatınızda yaşadığınız sorunlardan dolayı mutsuzsanız, İmpetex kremi deneyebilirsiniz.

Özellikleri ve Faydaları ile İmpetex Krem

Çeşitli cilt problemlerinde kullanılan İmpetex Krem, dermatoloji uzmanlarının önerisi ile yazılan bir ilaçtır. Diflukortolon varelat etken maddesi ve klorkinaldol yardımcı maddesi içerir. İmpetex Krem, deri üzerindeki kızarıklık ve iltihap halinin gitmesini sağlar. Enfeksiyona, iltihaba neden olan bakterilerin bölgeden uzaklaşmasını sağlar. İmpetex Krem, deri üzerindeki bakterileri uzaklaştırarak olumsuz durumların ortadan kaldırır. Ayrıca mantar enfeksiyonlarının yok edilmesinde, yayılmasının engellenmesinde kullanılır. İmpetex Krem, mantar kaynaklı aşırı rahatsız edici egzamaların azaltılmasında da etkilidir. İltihap dolu olan deri lezyonlarının giderilmesinde, kasıklarda meydana gelen mantaraların uzaklaştırılmasında, parmak aralarında meydana gelebilecek veya gelen mantar enfeksiyonları için kullanılır. Kutanöz kandida denilen mantar enfeksiyonunun kuru olanının da tedavi edilmesini sağlar. İmpetex Krem, bulaşıcı deri hastalıklarının iyileştirilmesinde ve pul pul olma ile meydana çıkan deri rahatsızlıklarının tedavisinde de kullanılır.

İmpetex Krem Kullanımı

İmpetex Krem, doktorunuzun önerisiyle kullanabileceğiniz bir kremdir. Ancak vücudunuzdaki değişikliklere bu kremin iyi gelip gelmeyeceğine sadece doktorunuz karar verebilir. İlaç, deneme yanılma yöntemi ile kullanılmaması gereken bir ilaçtır. Aksi halde yaralarınızı ve deri problemlerinizi tedavi edilemeyecek kadar ileri boyutlara taşıyabilirsiniz.

İlgili bölgeyi yıkayıp kuruladıktan sonra İmpetex Kremi ince olmak şartıyla deriye sürün. Cildinizi yormayacak şekilde kremi ilgili alana yedirmeye çalışın. Kremi sürerken elinizin de temiz olmasına özen gösterin. Kremi sürdükten sonra yıkamayın veya üzerini örtmeyin.

İmpetex Krem Yan Etkileri

İmpetex Krem kullanımından sonra meydana gelebilecek yan etkiler arasında mide bulantısı, sersemlik, baş dönmesi, ilgili alanda kızarıklık, kaşıntı, kabarma ve yangı gibi durumlar görülebilir. Nadir yan etkilerdir. Doktorunuza mutlaka danışın. İmpetex Krem kullanımından sonra nefes almada güçlük, dilde dudaklarda şişkinlik, göğüste baskı gibi yan etkiler yaşarsanız eğer, ilaca karşı allerji durumunuz var demektir. En yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Bu durum tüm ilaçlarda görülme ihtimali olan ancak çok nadir görülen bir durumdur.

İmpetex Krem Fiyatı ve Nereden Temin Edilir?

İmpetex Krem fiyatı 17 TL’dir. İlaç, eczanelerden reçetesiz olarak temin edilebilir.

İmpetex Krem Kullanıcı Yorumları

Bir kullanıcı, dermatoloji uzmanı doktoru tarafından yazılmış olan İmpetex Krem’i kullanarak, burnunun yanlarındaki kızarıklığı tedavi ettiğini söylüyor. Cildindeki kuru bölgelerin üstesinden gelmek için başka nemlendiricileri denediğini ama sonuç alamadığını belirtiyor. İmpetex Krem’i doktoru önerdikten sonra kullanmaya başladığını ve kısa sürede sonuç aldığını anlatıyor.

Başka bir kullanıcı, cildindeki kuru bölgeler için İmpetex Krem’i kullanmış. Krem sayesinde cildi normale dönmüş ve nemlendirici sanarak kullanmadığını belirtiyor.

Üçüncü bir kullanıcının ise bıyıklarını kestikten sonra kullandığı İmpetex Krem, açık yaralara neden olarak cildinde aşırı yanma yapmış.

İmpetex Krem Muadilleri

İmpetex Krem’e alternatif olarak kullanılabilecek diğer kremler arasında Nerisona C krem 15 gr ve Nerisona C Krem 30 gr yer almaktadır.

Özetle, İmpetex Krem, cilt problemlerinde doktorların önerisi ile kullanılan bir merhemdir. Cildinizi nemlendirir, enfeksiyona ve bakterilere karşı korur. Ancak kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Yan etkileri olabileceği gibi, ciddi allerjik reaksiyonlar da görülebilir. İmpetex Krem’in fiyatı 17 TL’dir ve reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir