Hirudoid Forte Jel Ne İçin Kullanılır ? Fiyatı 2023

Hirudoid Forte Jel, ciltteki morluklar, ödem ve şişlik gibi problemleri tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, ciltteki kan dolaşımını düzenleyerek, enfeksiyonları önleyerek ve ödemi azaltarak etkisini gösterir. Ayrıca, yüzeyel venöz thrombosis ve varisler gibi ciltteki kan damarlarını etkileyen durumları da tedavi edebilir. Hirudoid Forte Jel’in fiyatı 2023 yılına kadar değişebilir, ancak genellikle uygun fiyatlıdır ve ilaç reçetesiz olarak satın alınabilir.

Hirudoid Forte Jel: Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ve Fiyatı

Hirudoid Forte Jel burun ameliyatı sonrası oluşan aşırı morluk ve göz altında kararmalarla baş başa kalmamak için kullanılan etkili bir jel. Hirudoid Forte Jel ne işe yarar, Hirudoid Forte Jel nasıl kullanılır ve Hirudoid Forte Jel fiyatı ne kadar yazımızda bulabilirsiniz.

Hirudoid Forte Jel Ne İşe Yarar?

Hirudoid Forte Jel, dermal yaraların iyileşmesine yardımcı olmak için kullanılan bir ilaçtır. Bu jel, içinde heparinoid maddesi bulunan bir ilaçtır ve bu madde, kan pıhtılaşmasını önlemeye yardımcı olur ve ayrıca dermal dokuların iyileşmesine de yardımcı olur.

Hirudoid Forte Jel Ne İçin Kullanılır?

Hirudoid Forte Jel, özellikle dermal yaralar, eklemlerde ağrı ve şişlik gibi durumlar için kullanılır. Bu jel, aynı zamanda eklemlerdeki hareket kısıtlılığını azaltmaya yardımcı olabilir. Hirudoid Forte Jel, doktor veya eczacı tarafından reçete edilmesi gereken bir ilaçtır.

Hirudoid Forte Jel Nasıl Kullanılır?

– Düzenli olarak birkaç kez günde jelin üzerine hafifçe masaj yaparak uygulayın.
– Jelin etkisini artırmak için, uygulama yerini hafifçe bezle sıkın.
– Jelin etki gösterme süresi genellikle birkaç günden birkaç haftaya kadar değişebilir.
– Eğer jelin etkisi beklenen düzeyde değilse veya sorununuz devam ediyorsa, doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Hirudoid Forte Jel Fiyatı 2023

Hirudoid Forte Jel fiyatı 2023 yılı itibariyle güncel fiyatı 83 TL’dir.

Hirudoid Forte Jel Kullanım Talimatı

Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: 3-5 cm jel hastalıklı cilt bölgesine parmakla hafifçe yayılarak sürülür ve bu işlem günde 2-3 defa tekrarlanır; gerekli görülürse daha sık kullanılabilir.

HİRUDOİD® ile tedavi şikayetleriniz yatışana kadar sürdürülmelidir. Künt yaralanmalar için olağan tedavi süresi, 10 güne kadardır; yüzeyel flebit içinse 1-2 haftadır. Daha uzun bir müddet boyunca kullanımına yönelik bir engel bulunmamaktadır.

Hirudoid Forte Jel, burkulma, ezilme, eklemlerdesu toplama ve şişme gibi hematomlu veya hematomsuz kapalı yaralar ve spor yaralanmalarında yüzeysel flebitin lokal tedavisinde kullanılabilir.

Sonuç

Hirudoid Forte Jel, kan pıhtılaşmasını önlemeye yardımcı olur ve ayrıca dermal dokuların iyileşmesine yardımcı olur. Dermal yaralar, eklemlerde ağrı ve şişlik gibi durumlar için kullanabilirsiniz. Hirudoid Forte Jel’i kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmanız önerilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir