Her Gece İçin, Ayda 3-4 Kilo Verin!

“Her Gece İçin, Ayda 3-4 Kilo Verin!” sloganımızla sizleri zayıflatmaya davet ediyoruz! Ürünlerimizle, her gece uyurken bile kilo verebilirsiniz. Hızlı ve etkili sonuçlar için doğal içeriklerle üretilen ürünlerimizi deneyin ve ayda 3-4 kilo vermenin keyfini çıkarın. Sağlıklı yaşam tarzınıza katkıda bulunmak için sizi bekliyoruz. Hemen sipariş verin ve kendinizi yeniden keşfedin!”

Maranki’nin Formülleri

Prof. Ahmet Maranki ve Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, sağlıklı kalmak ve kilo vermek için bazı formüller verdiler…

Günde Bir Elma Tüm İhtiyacınızı Karşılar

“Her gün mutlaka bir elma yiyeceksiniz. Bedene en uygun meyve ve asit, elma ve elma sirkesidir. Biz bütün kış elma pekmezi yerdik. Üç kardeştik, hiçbirimiz hasta olmadık. İlaç kullanmadık.”

İyi Bir Zayıflama İksiri

Elma sirkesinin sağlığa birçok faydasının olmasının yanı sıra kilo verme amacıyla da kullanıldığını biliyoruz. İçinde barındırdığı enzimler, organik maddeler ve bitkisel asitler nedeniyle elma sirkesi, tüm faydalı vitaminleri formülünde barındırır.

Elma Sirkesi Kürü Tarifi

Öncelikle iki tatlı kaşığı elma sirkesini bir bardak suyun ya da papatya çayının içine dökün; dilerseniz bal da ekleyebilirsiniz. Bu elma sirkesi formülü zayıflama ve kolesterol düşürmek için kullanılabilir. Bu kürü mide sorunu ve mide rahatsızlığı olmayan herkes yapabilir.

Nasıl Tüketilmeli?

Elma sirkesiyle zayıflamak için yemeklerden yarım saat önce hazırladığınız karışımdan bir çay bardağı kadar içmelisiniz. Mide sorunu yaşıyorsanız yemeklerden sonra için.

Araştırma Sonuçları

Birçok bilimsel araştırma, yemekten önce ve/veya sonra tüketilen elma sirkesinin kan şekeri, karbonhidrat ve insülin yönetimi üzerindeki etkilerini inceledi. Bir çalışma, yüksek karbonhidratlı bir yemekten sonra iki çorba kaşığı elma sirkesi içmenin erken kan şekeri düzeyinde yüzde 19’luk düşüşe neden olduğunu gösterdi. Katılımcıların önceden iki yemek kaşığı elma sirkesi tükettiği bir başka araştırma, sabahları açlık kan şekeri düzeylerini yüzde 4 oranında düşürdüğünü ortaya koydu.

Maranki’nin Formülleri Devam Ediyor

“Her gece yatmadan bir bardak kaynar suya bir çorba kaşığı elma sirkesi koyup içerseniz, yine bedenin bütün toksinlerinin atılmasına yardımcı olur. Bir ayda 3-4 kilo verdirir, toksinleri atar bedeninizden. Çok önemlidir, kan yağları ve kolesterolü düşürür.”

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir