Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek isteyen koca karısının karnını yardı

Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek isteyen koca karısı, müjdeli haberi öğrenmek için karnının yardı. Bu eşsiz anı ölümsüzleştiren birçok çift gibi sizin de kaliteli ve profesyonel bir şekilde fotoğraflanmasını istemez misiniz? Cinsiyet öğrenme anını ölümsüzleştiren hamile fotoğraf çekimi hizmetleri ile bebeğinizin cinsiyetini öğrenmenin heyecanını ömür boyu hatırlayabilirsiniz. Hem ebeveynlerin hem de yakınlarının heyecanla beklediği bu anı ölümsüzleştirmek için hemen iletişime geçin.

Hindistan’da Dehşet Veren Olay


7 Aylık Hamileydi


Sadece olayın yaşandığı Hindistan’da değil, dünyada duyan herkesi şok eden bir olay yaşandı. Ülkedeki Uttar Pradeş eyaletinde 5 kız çocuğu olan bir adamın, dünyaya gelecek bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardığının NDTV televizyonu tarafından haber yapılması üzerine ülke çalkalandı. Cani babanın, anne ve bebeğine yaşattığı dehşeti tüm dünya konuşuyor.

NDTV adlı televizyona açıklamalarda bulunan yetkili Pravin Singh Chauhan, eyaletteki Budaun kasabasında yaşamını sürdüren 35 yaşındaki kadının 7 aylık hamile olduğunu ve sağlık durumunun ağır olduğunu söyledi. Bebeğin sağlık durumu ile ilgili yetkili tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kız Bebek Ölümleriyle Ön Planda


Delhi merkezli faaliyet gösteren Asya İnsan Hakları Merkezi isimli sivil toplum kuruluşu tarafından yapılan bir araştırmadan elde edilen sonuca göre dünyaya yeni gelen kız bebeklerinin öldürüldüğü ülkeler arasında Hindistan’da ön plana çıkıyor.

Bu dehşet veren olayın yaşandığı Hindistan’da, yapılan araştırmalarda da ortaya çıktığı gibi kız çocuklarına yönelik ayrımcılık ve şiddet devam ediyor. Bu üzücü durumun son bulması için ciddi adımlar atılması gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir